[email protected]     ·        +90 532 203 50 50
  DİL SEÇİNİZ     ·       BLOG     ·       DUVAR KAĞITLARI     ·       İLETİŞİM

DİL SEÇİN

Paylaşımlarımız

Anti Küf ve Anti Bakteriyel Boya Kullanımı

Anti küf boya nedir?

Anti küf boya, antibakteriyel boyadan farklı olarak boyanın üzerinde mantar ve küf gibi mikroorganizmaların üremesini engeller. Anti bakteriyel boya ise boyanın üzerinde bakteri oluşmasını engeller. 

Anti küf boyanın avantajları nelerdir?

  • Kokusuz bir boyadır. Uygulama sırasında ve uygulama sonrasında herhangi bir rahatsızlık verecek koku bırakmaz. 

  • Kapatma özelliği oldukça yüksektir. Bu nedenle de hem uygulaması kolay hem de tasarrufludur. 

  • Hijyenik bir ortam yaratmaktadır. 

  • Alerji veya herhangi bir solunum rahatsızlığını tetikleyecek olan bir etki bırakmaz. 

  • Özellikle bebek ve çocuk odalarındaki alanlarda oluşabilecek mantar, küf gibi durumların önüne geçmek için en etkili yöntemdir. 

Bu tip boyalar nerelerde kullanılır?

Antiküf / antibakteriyel boya, nem oranı yüksek olan yaşam alanlarında, hastanelerde, sağlık kurumlarında, yemekhanelerde,depolarda, kreşlerde, haricen çocuk odalarında ve okullarda kullanılabilir.

Stylewood, tüm ürünlerinde anti bakteriyel ve anti küf tipi boyalar kullanmaktadır. Çocuk odası, bebek odası ve genç odası ürünlerinde kullanmış olduğu bu boyalar sayesinde Stylewood çocuklarımızın sağlığını korumayı da başarmıştır.

BİZ KİMİZ ?

Stylewood, 2003 yılında 6.000 m²′si kapalı olmak üzere 10.000 m² alan üzerinde Türk-Alman ortaklı kurulmuştur. Ayancık Ahşap’ın 80 yıllık deneyimini Finger Joint teknolojisi ile birleştirerek doğal ahşap mobilya üreten markamız, dünyada gelişen trendleri yakından takip ederek kaliteli ve modern ürünler ortaya koymaktadır. Markamız tüm ahşap hammadde ihtiyacını Ayancık fabrikasından karşılamakta; Ayancık’ın en önemli potansiyeli olan doğal ormanlarından Alman tekniğiyle elde edilen ladin, çam ve kayın ağaçlarını kullanmaktadır...

ARA
GİT
YAZ