[email protected]     ·        +90 532 203 50 50
  DİL SEÇİNİZ     ·       BLOG     ·       DUVAR KAĞITLARI     ·       İLETİŞİM

DİL SEÇİN

Paylaşımlarımız

Hakkımızda

Stylewood,2003 yılında 6.000m²′si kapalı olmak üzere 10.000m² alan üzerinde Türk-Alman ortaklı kurulmuştur. Ayancık Ahşap’ın 80 yıllık deneyimini Finger Joint teknolojisi ile birleştirerek doğal ahşap mobilya üreten markamız, dünyada gelişen trendleri yakından takip ederek kaliteli ve modern ürünler ortaya koymaktadır. Markamız tüm ahşap hammadde ihtiyacını Ayancık fabrikasından karşılamakta; Ayancık’ın en önemli potansiyeli olan doğal ormanlarından Alman tekniğiyle elde edilen ladin, çam ve kayın ağaçlarını kullanmaktadır.

Yaşam alanımızın ayrılmaz parçası mobilyaları tamamen el yapımı olarak üreten Stylewood; tüm ürünlerinde Avrupa’dan ithal edilen, E1 normlarına uygun Hydrolack (su bazlı) renklendiriciler ve cilaları tercih etmektedir. İnsan sağlığına zararlı maddelerden arındırılmıştır, anti kanserojen ürünleri tüm dünya çocukları için ihraç eden Stylewood, en değerli varlıklarımız olan çocuklarımızın sağlığı için çocuk kadar saf ve doğal ürünler oluşturmaktadır.

Kalitesini RWTÜV Güvence Standardı ile tescilleyen Stylewood;  üretim aşamasında hiçbir kimyasala tabi tutulmayan, bebek ve hamile sağlığı için % 100 uygun ürünler tasarlamaktadır. Geniş ürün yelpazesi ile keyifle yaşayacağınız konforlu yaşam alanları sağlayan markamız, profesyonel hizmet anlayışıyla sağlıklı çözümler sunmaktadır. 

BİZ KİMİZ ?

Stylewood, 2003 yılında 6.000 m²′si kapalı olmak üzere 10.000 m² alan üzerinde Türk-Alman ortaklı kurulmuştur. Ayancık Ahşap’ın 80 yıllık deneyimini Finger Joint teknolojisi ile birleştirerek doğal ahşap mobilya üreten markamız, dünyada gelişen trendleri yakından takip ederek kaliteli ve modern ürünler ortaya koymaktadır. Markamız tüm ahşap hammadde ihtiyacını Ayancık fabrikasından karşılamakta; Ayancık’ın en önemli potansiyeli olan doğal ormanlarından Alman tekniğiyle elde edilen ladin, çam ve kayın ağaçlarını kullanmaktadır...

ARA
GİT
YAZ