[email protected]     ·        +90 532 203 50 50
  DİL SEÇİNİZ     ·       BLOG     ·       DUVAR KAĞITLARI     ·       İLETİŞİM

DİL SEÇİN

Paylaşımlarımız

HAZAR SEDIR TAKIMI İLE KONFORU YAKALAYIN

Anadolu kültürünün en büyük yansımaları bizlerin hayatında gündelik hayatımızda oldu diyebiliriz. Gerek yemek yeme geleneklerimiz gerek konuşma şeklimiz gerekse de gündelik hayatta kullandığımız eşyalarımız neredeyse hala Anadolu kültürü etkisi altında. İşte sedir takımları da bu etkinin evlerimizdeki en büyük örneği. Ahşap olarak günümüzden bugüne kadar kullanış amacından sapmadan üretilen sedir takımları sadece biraz günümüze uyarlandı. 
 

Hazar Sedir Takımı Stylewood Kalitesi İle Evlerinize Geliyor
 

Stylewood mobilya firması, Masko Mobilya Kenti’nde faaliyet gösteren ve kişiye özel olarak tasarımlar gerçekleştiren bir bebek-çocuk-genç odası üreten bir mobilya firmasıdır. Tamamen doğal ahşaptan üretim yapan firma, tüm ürünlerinde antibakteriyel boya ve antialerjik kumaşlar kullanmkatadır. 
 

Hazar Sedir Takımı’nı sizler için özel olarak, özel kumaş ve ölçülerde üretebilen Stylewood firmasında, kalite ve şıklık ön plandadır. 
 

Stylewood doğal ahşap Hazar Sedir Takımının altında bulunan çekmeceli taşıyıcı isteğe bağlı olarak yavru yatak ya da çekmece şeklinde kullanılabilmektedir.

BİZ KİMİZ ?

Stylewood, 2003 yılında 6.000 m²′si kapalı olmak üzere 10.000 m² alan üzerinde Türk-Alman ortaklı kurulmuştur. Ayancık Ahşap’ın 80 yıllık deneyimini Finger Joint teknolojisi ile birleştirerek doğal ahşap mobilya üreten markamız, dünyada gelişen trendleri yakından takip ederek kaliteli ve modern ürünler ortaya koymaktadır. Markamız tüm ahşap hammadde ihtiyacını Ayancık fabrikasından karşılamakta; Ayancık’ın en önemli potansiyeli olan doğal ormanlarından Alman tekniğiyle elde edilen ladin, çam ve kayın ağaçlarını kullanmaktadır...

ARA
GİT
YAZ