[email protected]     ·        +90 532 203 50 50
  DİL SEÇİNİZ     ·       BLOG     ·       DUVAR KAĞITLARI     ·       İLETİŞİM

DİL SEÇİN

Paylaşımlarımız

BEBEK KARYOLASI NASIL SEÇİLİR ?

Bebeğinizin sağlıklı gelişiminde kaliteli uyku başı çekiyor, kaliteli bir uyku içinse yatak çok önemlidir. Peki, Yenidoğan Bebek karyolasının seçimi nasıl olmalı? Siz bebeğinizin karyolası seçerken nelere dikkat etmelisiniz?


İLK 3 AY


İlk 3 ay boyunca, bebekler dönemediklerinden dolayı anne ile aynı odada, sepet içinde yatırılabilirler. Bu dönemde tercih edeceğiniz küçük sepetlerin zemini ne çok sert ne de çok yumuşak olmalıdır. Ama en çok dikkat etmeniz gereken özellik seçeceğiniz beşiğin antibakteriyel ve sağlıklı olmasıdır.


İLK 6 AY


Bu dönem aslında en önemli döneme denk geliyor diyebiliriz. Bebeğinizin her şeyi keşfetmeye başladığı bu dönemde, her yere dokunarak elini ağzını götürecektir. Bu nedenle de beşiklerin ahşap ve sağlıklı malzemelerden yapılmış olmasına özen gösterin.

Kesinlikle plastik gibi kanserojen beşiklerden uzak durun !

Aynı zamanda da oldukça hareketli olabilecekleri bu dönemlerde seçeceğiniz bebek beşikleri kesinlikle korumalı veya parmaklıklı olmalı. Parmaklıkların arasıda bebeğinizin kafasının geçmeyeceği büyüklükte olmalı. Ve tüm bunlarla birlikte beşiğin içerisine koyacağınız yatakta ne sert ne de çok yumuşak olmalı.

BİZ KİMİZ ?

Stylewood, 2003 yılında 6.000 m²′si kapalı olmak üzere 10.000 m² alan üzerinde Türk-Alman ortaklı kurulmuştur. Ayancık Ahşap’ın 80 yıllık deneyimini Finger Joint teknolojisi ile birleştirerek doğal ahşap mobilya üreten markamız, dünyada gelişen trendleri yakından takip ederek kaliteli ve modern ürünler ortaya koymaktadır. Markamız tüm ahşap hammadde ihtiyacını Ayancık fabrikasından karşılamakta; Ayancık’ın en önemli potansiyeli olan doğal ormanlarından Alman tekniğiyle elde edilen ladin, çam ve kayın ağaçlarını kullanmaktadır...

ARA
GİT
YAZ