[email protected]     ·        +90 532 203 50 50
  DİL SEÇİNİZ     ·       BLOG     ·       DUVAR KAĞITLARI     ·       İLETİŞİM

DİL SEÇİN

Paylaşımlarımız

BEBEK ODASI İÇİN BEŞİK SEÇİMİ

Anne ve baba adayları için bebek odası hazırlamak hem en güzel aktivite hem de en zorlayıcı şeylerin başında gelmektedir.
Bebeklerinin odasını tasarlarken dekoratif olmasının yanı sıra, bebeklerin gelişimini daha olumlu yönde etkileyecek olmasına özen gösterilmesi gerekiyor. Bebek için alınan her mobilyanın daha ayrıntılı bir incelenmesi ve ve en uygun olanın alınması gerekiyor. 

 

Bebek odalarını tasarlarken  seçilen mobilyanın sağlığa uygun malzemelerden üretilmiş olmasına, ve oluşabilecek kazaları önlemesine dikkat etmelisiniz. Bebek odası için beşik, gardırop ve diğer mobilya çeşitlerinden oluşan mobilya takımları bulunuyor. Dilerseniz bu şekilde tam mobilyalar alabiliyorken dilerseniz de tekli mobilyaları alarak siz bir dekorasyon çıkartabilirsiniz. 

 

Beşik Seçimi Nasıl Yapılmalı?

 

Beşik seçimi aslına bakılırsa yaşlara göre değerlendirilen bir mobilyadır. Biz bu blog yazımızda yeni doğan ve 3 yaş arası hakkında bilgi vereceğiz.

 

Beşik, bebek odasındaki en önemli mobilyadır. Beşik seçilirken dikkatli olunması da artı olarak seçilmektedir. Beşiğin kenar kısımlarında bulunan parmaklıklardan, bebeğinizin başının geçmemesine dikkat etmelisiniz. aynı zamanda da beşik kenarlarının hareketli olması da oldukça riskli bir durumdur Bebeğinizin eli, ayağı veya herhangi bir yeri buraya sıkışabilir ve istenmeyen kazalara yol açabilir.

 

Ancak kazalara sebebiyet vermemesi içinde beşik koruyucunuzu güvenli bir şekilde seçmeniz gerekiyor. Yapılan araştırmalara göre kenar koruyucularına sıkışarak veya yorgan gibi ürünlere boğulan çok bebek bulunuyor. Bu nedenle de beşik koruyucunuzu bezden tercih edecekseniz gergin duruyor olması gerekiyor. 

 

Bebek odası seçerken ve dekore ederken her bir ayrıntının, bebeğinizin ileriki hayatında bir etkisi olacağına inanarak ve bunu unutmayarak seçim yapmanızı rica ediyoruz. Toplum açısından kaliteli ve kendi gelişimini iyi bir şekilde tamamlamış bireyler yetiştirebilmek adına; doğal, sağlam ve güvenli olanı kullanmanız gerekmekte.

 

 

BİZ KİMİZ ?

Stylewood, 2003 yılında 6.000 m²′si kapalı olmak üzere 10.000 m² alan üzerinde Türk-Alman ortaklı kurulmuştur. Ayancık Ahşap’ın 80 yıllık deneyimini Finger Joint teknolojisi ile birleştirerek doğal ahşap mobilya üreten markamız, dünyada gelişen trendleri yakından takip ederek kaliteli ve modern ürünler ortaya koymaktadır. Markamız tüm ahşap hammadde ihtiyacını Ayancık fabrikasından karşılamakta; Ayancık’ın en önemli potansiyeli olan doğal ormanlarından Alman tekniğiyle elde edilen ladin, çam ve kayın ağaçlarını kullanmaktadır...

ARA
GİT
YAZ