[email protected]     ·        +90 532 203 50 50
  DİL SEÇİNİZ     ·       BLOG     ·       DUVAR KAĞITLARI     ·       İLETİŞİM

DİL SEÇİN

Paylaşımlarımız

BEBEK ODASI TEMİZLERKEN NELER YAPILMALI?

Dünyaya geldiği andan itibaren dünyadaki en değerli varlığımız olan bebeklerimizin ömrü boyunca sağlığı ve mutluluğu için uğraşırız. Bu süreç içerisinde hızla büyüyen bebekler, büyüme evresinde birçok farklı hastalıkla ve olumsuzlukla karşılaşabilir. Peki ya bu olumsuzlukları nasıl önleyebiliriz? İlk olarak elbette ki temiz ve sağlıklı bir oda ile. Temiz bir oda nasıl olmalı? Gelin birlikte bebek odasını temizler nelere dikkat etmeliyizi konuşalım.

Keşfetme evresinde olan bebeğiniz, gördüğü her şeye dokunmak ve tatmak isteyecektir. Bizler de hayatı daha iyi öğrenmesi ve etrafındaki cisimleri tanıyabilmesi adına bu eylemlerine olanak sağlamalıyız. Ancak bunu yaparken de özellikle kendi odalarındaki hijyene ekstra bir özen göstermemizde fayda var. Bu nedenle de bebek odası temizliğinde dikkat edilmesi gereken noktalar bulunuyor. 

 

Bebek Odası Temizliğinin İnce Ayrıntıları Nelerdir?

 

Bebeğiniz hareket etmeye başladıkça ve iyice gelişim gösterdikçe, etrafta çok daha fazla toz kalkması yaşanacaktır. Bu nedenle de bebek odalarında; yünlü halı, çerçeve ve kitaplık gibi çok fazla toz tutucu mobilya ve aksesuarların bulunmamasında fayda var. Var ise de her gün silinmelidir.

 

Ayrıca bu silme işleminden sonra bebek odası havalandırılmalı. Bebeğinizin nevresim takımları da düzenli aralıklarda değiştirilmelidir. Bu şekilde bebeğiniz daha temiz bir odada nefes alarak daha temiz bir yatağa yatacaktır.

 

Bununla birlikte bebek odasında bulunan mobilyaların, ahşap olmasına ve antibakteriyel boyalar ile boyanmış olmasına dikkat edin. Sildikçe ve temizledikçe kimyasalları çıkan mobilyalardan uzak durmanızda fayda var. Stylewood mobilya firması, tamamen doğal ahşaptan ve antibakteriyel boyalardan bebek odası takımları üreterek; bebeğinizin daha sağlıklı bir büyüme evresi geçirmesine yardımcı olacaktır.

 

Sizler de Stylewood mobilya firması ile iletişime geçerek, sizin için ve bebeğiniz için en ideal olan takımı seçebilirsiniz. Unutmayın ki ahşap, doğanın içinden gelen en sağlıklı ve kalite malzemelerin başında gelmektedir. 


 

BİZ KİMİZ ?

Stylewood, 2003 yılında 6.000 m²′si kapalı olmak üzere 10.000 m² alan üzerinde Türk-Alman ortaklı kurulmuştur. Ayancık Ahşap’ın 80 yıllık deneyimini Finger Joint teknolojisi ile birleştirerek doğal ahşap mobilya üreten markamız, dünyada gelişen trendleri yakından takip ederek kaliteli ve modern ürünler ortaya koymaktadır. Markamız tüm ahşap hammadde ihtiyacını Ayancık fabrikasından karşılamakta; Ayancık’ın en önemli potansiyeli olan doğal ormanlarından Alman tekniğiyle elde edilen ladin, çam ve kayın ağaçlarını kullanmaktadır...

ARA
GİT
YAZ