[email protected]     ·        +90 532 203 50 50
  DİL SEÇİNİZ     ·       BLOG     ·       DUVAR KAĞITLARI     ·       İLETİŞİM

DİL SEÇİN

Paylaşımlarımız

ACİL DURUMLAR İÇİN BEBEK ÇANTASI

 Acil Durumlar İçin Bebek Çantası Nasıl Hazırlanmalıdır?

 
Acil durumlar veya doğal afetler hepimizin başına gelebilecek tamamen doğal olaylardır. Hiç kimse başına gelsin istemez lakin böyle bir durum ile her an karşılaşma ihtimaline karşı hazırlıklı olmak gerekmektedir. En büyük hasar verebilecek doğal afetlerden bir tanesi depremdir. Bu nedenle de her ne olursun evinizde bir tane deprem çantası bulundurmanız gerekmektedir. Her aile bireyinin ihtiyaçlarına uygun malzemeleri topladığınız deprem çantanızın kapının yanında durması, unutmayın ki sizi birçok olumsuzluktan engelleyecektir. 
 
Deprem çantası ve aile fertleri dendiği zaman ilk akla gelen ev içinde yaşayanlar oluyor. Herkes kendini bir şekilde öğrenmişken bebekler, bu tip durumlarda kendilerini savunamıyor ve koruyamıyor. Bu nedenle de ebeveynlerin yapması gereken şey, bu tip durumlar için bebeklerine özel bir deprem çantası oluşturmak veya hazırladıkları çantanın içerisine bebeklerinin de ihtiyaçlarını koymak.

Bebeklerin Acil Durum İhtiyaçları Nelerdir?
 
Aslında diğer aile bireyleri ile hemen hemen bütün ihtiyaçları aynıdır fakat bebekler için alınan malzemeler birden çok olmalıdır. Örneğin bebeğiniz hala altına yapıyor ve tuvalet eğitimi bulunmuyorsa, bezini birden fazla almalısınız. Bebeğiniz için diğer alacağınız malzemeler ise bebek maması, biberon ve su olmalıdır. En azından temel ihtiyaçları karşılandığı zaman bebeğiniz bir süreliğine de olsa sakinleşecektir.
Ayrıyetten üşüyüp hasta olmamaları için patik ve küçük bir battaniye koyarsanız, minik dostumuz daha sağlıklı bir dönem geçirecektir. 
 
Unutmayın, habersiz olan bir olayı en iyi atlatmanın şekli önceden tedbirli ve hazırlıklı olmaktır. Sizler de minik aciliyet çantaları hazırlayarak evinizde yaşayan herkesi koruyabilir ve oluşan problemden en az hasar almalarını sağlayabilirsiniz. 
 

BİZ KİMİZ ?

Stylewood, 2003 yılında 6.000 m²′si kapalı olmak üzere 10.000 m² alan üzerinde Türk-Alman ortaklı kurulmuştur. Ayancık Ahşap’ın 80 yıllık deneyimini Finger Joint teknolojisi ile birleştirerek doğal ahşap mobilya üreten markamız, dünyada gelişen trendleri yakından takip ederek kaliteli ve modern ürünler ortaya koymaktadır. Markamız tüm ahşap hammadde ihtiyacını Ayancık fabrikasından karşılamakta; Ayancık’ın en önemli potansiyeli olan doğal ormanlarından Alman tekniğiyle elde edilen ladin, çam ve kayın ağaçlarını kullanmaktadır...

ARA
GİT
YAZ