[email protected]     ·        +90 532 203 50 50
  DİL SEÇİNİZ     ·       BLOG     ·       DUVAR KAĞITLARI     ·       İLETİŞİM

DİL SEÇİN

Paylaşımlarımız

Doğal Ahşap Beşikler

1800'lerde aile evleri daha fazla odaya sahip olmaya başladıkça popüler oldu. Aileler daha fazla odaya girip daha büyük evler inşa etmeye başladıklarında, bebeklere ayrı odalar verildi. Bu bebek yatakları için bir ihtiyaç yarattı. Bu zaman diliminden önce, çoğu aile bebeklerin uyuması için beşik seçer.

Bebeğinizin beşiği, odadaki en önemli kalemdir. Beşik, bebeğinizin çok fazla zaman harcayacağı yerdir ve uyurken bebeğinizin güvende kalmasına yardımcı olur. Yeni bir bebek beşiği, her odanın merkezi kısmı ve büyük olasılıkla bebeğinizin ilk yatak tipi. Tipik olarak, bir bebek yaklaşık 18 ila 24 aylık bir beşik içinde büyümekte.

Stylewood bebeğinizin beşik ihtiyaçlarına hitap eden, hem konfor hem de stil sağlayan çeşitli farklı türde bebek yatakları sunmaktadır. Bebeğiniz için hoş bir beşik bulmak kolay olmalı.Cabrio beşikler, beşik ve değişen masa kombinasyonları, taşınabilir ve mini beşikler ve tamamlanmış çocuk odası mobilyaları. En iyi bebek beşiği türüne karar vermeden önce, davranışlarınızı ebeveynler olarak ve gün boyunca nasıl çalışmayı tercih ettiğinizi düşünün. Örneğin, bebeğinizin altını yatağınızda veya zeminde değiştirmeyi planlıyorsanız, belki de değişen bir masa veya tüm çocuk odası mobilyaları seti ile bir beşiğe ihtiyacınız yoktur.

 

BİZ KİMİZ ?

Stylewood, 2003 yılında 6.000 m²′si kapalı olmak üzere 10.000 m² alan üzerinde Türk-Alman ortaklı kurulmuştur. Ayancık Ahşap’ın 80 yıllık deneyimini Finger Joint teknolojisi ile birleştirerek doğal ahşap mobilya üreten markamız, dünyada gelişen trendleri yakından takip ederek kaliteli ve modern ürünler ortaya koymaktadır. Markamız tüm ahşap hammadde ihtiyacını Ayancık fabrikasından karşılamakta; Ayancık’ın en önemli potansiyeli olan doğal ormanlarından Alman tekniğiyle elde edilen ladin, çam ve kayın ağaçlarını kullanmaktadır...

ARA
GİT
YAZ