[email protected]     ·        +90 532 203 50 50
  DİL SEÇİNİZ     ·       BLOG     ·       DUVAR KAĞITLARI     ·       İLETİŞİM

DİL SEÇİN

Paylaşımlarımız

Paylaşımlı Çocuk Odaları.

Ortak doğal bir yaşam ortamı oluşturabilmek için çocuklarınızdan biraz ilham almak gerekebilir.Kız çocuk veya Erkek çocuk odası oluştururken tüm detaylar düşünülerek dekore edilir.

Doğru Renkler;Paylaşılan çocuk odalarında tasarım yaparken,renk olgusu başlayabileceğiniz bir yer.Yorganları birbirine uyumlu renklerden kombine etmek sonra herbir çocuğun kendi zevkine özgü basılı duvar kağıtları olmasına izin vermek.Paylaşılan odanın çocuklar için daha sıcak bir ortama dönüşmesini sağlar.

Önceden Planlamak;Çocuklarınız büyüdükçe çıkarları ve hobileri de artacaktır.Değişen ihtiyaçlara ve stillere kolayca adapte olabilecek modern veya klasik tarzda mobilyalar seçin.Yastıklar,yatak takımları ve pencere perdeleri gibi daha küçük şeyler,çocuklarınız büyüdükçe kolayca değiştirilebilir.

Bir diğer detayda çocuk odalarında kaçınılmaz olarak her iki çocuğunda paylaştığı bir alan olmasına rağmen her bir çocuğun tek başına eğlenebileceği alanlar tasarlamaya çalışın.Sadece yatak olsa bile,kendi özel noktalarına sahip olmaktan mutluluk duyacaktırlar. 

BİZ KİMİZ ?

Stylewood, 2003 yılında 6.000 m²′si kapalı olmak üzere 10.000 m² alan üzerinde Türk-Alman ortaklı kurulmuştur. Ayancık Ahşap’ın 80 yıllık deneyimini Finger Joint teknolojisi ile birleştirerek doğal ahşap mobilya üreten markamız, dünyada gelişen trendleri yakından takip ederek kaliteli ve modern ürünler ortaya koymaktadır. Markamız tüm ahşap hammadde ihtiyacını Ayancık fabrikasından karşılamakta; Ayancık’ın en önemli potansiyeli olan doğal ormanlarından Alman tekniğiyle elde edilen ladin, çam ve kayın ağaçlarını kullanmaktadır...

ARA
GİT
YAZ