[email protected]     ·        +90 532 203 50 50
  DİL SEÇİNİZ     ·       BLOG     ·       DUVAR KAĞITLARI     ·       İLETİŞİM

DİL SEÇİN

Paylaşımlarımız

ÇOCUK ÇALIŞMA MASASI NASIL SEÇİLMELİDİR?

Çocukların yaşam ortamları özellikle de çalışma ortamları onlar için ve gelişimleri için oldukça önemlidir. Bu nedenle de onlar için bir ortam oluştururken, doğru ürün ve sağlıklı mobilya seçimi de çok önemlidir ve titiz davranmak gerekir. özellikle 0-7 yaş arası çocukların gelişimini mutlaka takip etmek gerekiyor. Peki ya çalışma ortamlarını yaratırken nelere dikkat edilmesi gerekiyor?

 

 

Renkli Çalışma Ortamları Dekorasyonları Gerekli

 

Çocuklarımızın çalışma ortamlarını dekore etmek için mutlaka uzun vadeli, dayanıklı ve sağlıklı mobilyalar tercih etmek gerekli. Çalışma masası ve sandalyelerini seçerken de ilk dikkat etmeniz gereken şey, çocuğunuzun fiziksel özelliklerini dikkate almanız gerekiyor. Sürekli gelişen ve fiziksel olarak gelişen çocuklarımız için buna uygun olan mobilyaları seçmek gerekiyor. 

 

Aynı zamanda da sağlıklı olması adına, ahşap mobilya tercih etmek de önemli bir husus. Çünkü ahşap, mobilyadaki sağlık ve doğallığın ilk adresi.

 

Stylewood Ahşap Mobilya firması, tamamen özel ve sağlıklı doğal ahşap kullanarak, çocuğunuzun ve isteklerine uygun olarak mobilya üretimi yapmaktadır.

 

Dilediğiniz her masa ve sandalye modelini tamamen kişiye özel olarak üretebilen Stylewood mobilya firması ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

BİZ KİMİZ ?

Stylewood, 2003 yılında 6.000 m²′si kapalı olmak üzere 10.000 m² alan üzerinde Türk-Alman ortaklı kurulmuştur. Ayancık Ahşap’ın 80 yıllık deneyimini Finger Joint teknolojisi ile birleştirerek doğal ahşap mobilya üreten markamız, dünyada gelişen trendleri yakından takip ederek kaliteli ve modern ürünler ortaya koymaktadır. Markamız tüm ahşap hammadde ihtiyacını Ayancık fabrikasından karşılamakta; Ayancık’ın en önemli potansiyeli olan doğal ormanlarından Alman tekniğiyle elde edilen ladin, çam ve kayın ağaçlarını kullanmaktadır...

ARA
GİT
YAZ