[email protected]     ·        +90 532 203 50 50
  DİL SEÇİNİZ     ·       BLOG     ·       DUVAR KAĞITLARI     ·       İLETİŞİM

DİL SEÇİN

Paylaşımlarımız

EĞLENCELİ ÇOCUK ODASI FİKİRLERİ

Çocuklarınız için kendilerine özel bir alan yaratmanız onların gelişimi için oldukça önemli. Ancak bu alanı oluştururken de bazı şeylere dikkat etmeniz ve çocuğunuzun karakterine göre bir alan oluşturmanız gerekiyor. Eğlenceli çocuk odası modelleri ve eğlenceli çocuk odası dekorasyonları ile çocuğunuzun zihinsel gücünü güçlendirebilir ve hayal gücünü en üst seviyeye taşıyabilirsiniz.
Peki ya eğlenceli çocuk odası dekorasyonu nasıl yapılır? Eğlenceli çocuk odası dekorasyon fikirleri nelerdir?
İlk olarak mobilya tercihiniz bu yönde olabilir. Konsept mobilya olarak adlandırılabilen ve çocuklar için eğlenceli olan mobilya modelleri, çocuk odalarında özellikle bu tip mobilyalar son yıllarda sıklıkla kullanılmaya başlandı. Araba modelleri, ya da montessori modeller bu tip mobilyaların başında geliyor. Stylewood Mobilya, bu mobilya modellerine bir de doğallık ve sağlığı katarak doğal ahşap konsept çocuk odalarını sizlere sunuyor. Detaylı bilgi için Stylewood ile iletişime geçebilirsiniz.
İkinci olarak duvarlar. Duvar boyalarını çocuğunuzun istediği renklere boyayabilir veya düz bir zemin üzerine sevdiği çizgi film karakterlerini ya da geometri desenlerini çizebilirsiniz. Tabi birlikte çizerseniz çok daha eğlenceli olacaktır!
Ya da duvar kağıtları!
Duvarlarınızın bu şekilde boyanmasını istemiyor daha sonra düz bir renk ile kapanmayacağını düşünüyorsanız, sizler çocuk odası için duvar kağıtları tercih etmelisiniz. Stylewood mobilya firmasına çocuğunuz ile birlikte gelerek, dilediğiniz tarza duvar kağıdınız seçebilir ve duvar kağıdı modellerini daha yakından inceleme fırsatı yakalayabilirsiniz.
Diğer bir eğlenceli dekorasyon fikri de halılarda. Özellikle sıklıkla kullanılmaya başlanan çocuk odası halı modellerinde daha düz renklerden ziyada renkli, içinde çizgi film karakterleri olan halılar dikkat çekiyor. Ya da daha farklı bir şey arıyorum diyenlerdenseniz; seksek halıları size tavsiye edebiliriz. Seksek halı modelleri 1’den 10’a kadar sayıların yer aldığı geçirmeli halı modeli. Çocuğunuz istediği sayıyı diğerinin yanına getirerek eğlenceli bir oyun haline dönüştürebilir.

BİZ KİMİZ ?

Stylewood, 2003 yılında 6.000 m²′si kapalı olmak üzere 10.000 m² alan üzerinde Türk-Alman ortaklı kurulmuştur. Ayancık Ahşap’ın 80 yıllık deneyimini Finger Joint teknolojisi ile birleştirerek doğal ahşap mobilya üreten markamız, dünyada gelişen trendleri yakından takip ederek kaliteli ve modern ürünler ortaya koymaktadır. Markamız tüm ahşap hammadde ihtiyacını Ayancık fabrikasından karşılamakta; Ayancık’ın en önemli potansiyeli olan doğal ormanlarından Alman tekniğiyle elde edilen ladin, çam ve kayın ağaçlarını kullanmaktadır...

ARA
GİT
YAZ