[email protected]     ·        +90 532 203 50 50
  DİL SEÇİNİZ     ·       BLOG     ·       DUVAR KAĞITLARI     ·       İLETİŞİM

DİL SEÇİN

Paylaşımlarımız

BEBEK ODALARINDA HAYAT KURTARACAK 4 EŞYA

Bebek odası hazırlamak her anne baba için oldukça keyifli bir iş.Ancak bu keyfinin yanında da oldukça zor. Bebeğinizin ihtiyaçlarını önceden görmek, bu ihtiyaçlara uygun bir yaşam alanı hazırlamak onun için yapabileceğiniz en önemli şeylerin başında geliyor.

Peki ya bebek odası için en önemli olan mobilyalar veya eşyalar nelerdir? Gelin birlikte blog yazımızı okuyarak öğrenelim. 

  1. Bebek Lambası

 

Bebek de olsa yetişkin de olsa her insan karanlıkta uyumalı. Çünkü karanlık odalar, rahatlatıcı olduğu ve klinik olarak kanıtlanmış bazı artıları olduğu için bebekler içinde oldukça ideal bir uyuma alanıdır. Ancak!

 

Sürekli uyanan, karnı acıkan veya altını temizlemek için kalkacağınız bebeklerinizin odasında minik bir gece lambası olmasında fayda var. Oldukça fazla işinize yarayacak olan gece lambası modelleri; özellikle müzikli gece lambası modelleri bebeğinizin uykuya dalma esnasında da oldukça kullanışlı bir eşya.


  1. Cibinlik

 

Bebeklerinizi sinek, böcek ve hatta tozlardan koruyacak olan cibinlikler hem kullanışlı yapısı hem de şıklığı ile bebek odalarında vazgeçilmez bir aksesuar. Kolay temizlenebilen ve boya içermeyen cibinlikleri seçmeye özen gösterin.

 

  1. Sallanan Sandalye

 

Bebek odalarında, bebek eşyalarından daha fazla kullanılan bir mobilya vardır ki o da kesinlikle sallanan sandalye. Bebeğinizi emzirirken, uyuturken ya da dinlenirken kullanacağınız sallanan sandalye; en çok annelerin göz bebeği! Bu nedenle de bebek odası alışverişi yaparken sallanan sandalyeyi ve pufunuzu da sepetinize eklemeyi unutmayın.

 

  1. Dönenceler

 

Bebek odalarında en fazla gördüğümüz aksesuar dönenceler. Beşiğin üstüne takılan dönencelerin, sadece bir süs olmadığını ve birçok işlevi olduğunu biliyor muydunuz? Bebekleri sakinleştiren, güldüren bu bebek aksesuarları aynı zamanda da bebeğinizin el ve göz koordinasyonunun gelişmesinde etkilidir. Bebeğinizin hayal dünyasını geliştirir ve gözlem yeteneğini artırır. 


 

BİZ KİMİZ ?

Stylewood, 2003 yılında 6.000 m²′si kapalı olmak üzere 10.000 m² alan üzerinde Türk-Alman ortaklı kurulmuştur. Ayancık Ahşap’ın 80 yıllık deneyimini Finger Joint teknolojisi ile birleştirerek doğal ahşap mobilya üreten markamız, dünyada gelişen trendleri yakından takip ederek kaliteli ve modern ürünler ortaya koymaktadır. Markamız tüm ahşap hammadde ihtiyacını Ayancık fabrikasından karşılamakta; Ayancık’ın en önemli potansiyeli olan doğal ormanlarından Alman tekniğiyle elde edilen ladin, çam ve kayın ağaçlarını kullanmaktadır...

ARA
GİT
YAZ