[email protected]     ·        +90 532 203 50 50
  DİL SEÇİNİZ     ·       BLOG     ·       DUVAR KAĞITLARI     ·       İLETİŞİM

DİL SEÇİN

Paylaşımlarımız

BEBEK ODASINA HALI NASIL SEÇİLİR?

Bebek odasına halı seçimi yapılırken elbette ki anne ve babaların ilk dikkat ettiği şey sağlık oluyor. Bebek odası dekore edilirken seçilecek olan bebek odası mobilyalarının ve bebek  eşyalarının tehlike oluşturmayan ve sağlıklı malzemelerden olması gerekiyor. Halı da bunların en başında gelen mobilyalardan biri. Peki bebek odası halısı seçilirken nelere dikkat etmeliyiz? Bebek odası halısı tavsiyeleri nelerdir? gibi soruları gelin birlikte inceleyelim. 

Bebek Odası İçin Halı Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir? Bebek Halısı Seçme Kriterleri Nelerdir? 

 

Piyasada milyonlarca halı modeli ve halı türü bulunuyor. Anak bebek halısı modelleri ayrı olarak da satılabiliyor. Eğer bu bebek halısı modellerinden almak istemiyor kendini halı seçmek istiyorsanız, ilk bakmanız gereken şey halının yapısı. 

 

-Çok tüylü halılar, tozu içine çekerek saklayacağı için bebeğiniz  için alerjik ve rahatsız edici bir ortam yaratır, bu nedenle de bebek halısı seçerken tüysüz ve toz toplamayacak halı seçmeye dikkat edin. Aynı zamanda da anti-alerjik halılar bebeğinizin sağlığı için çok daha iyi bir tercih olacaktır.

 

-Kolay temizlenebilir veya yıkanır bir halı seçmeye özen göstermelisiniz. Lekelere dirençli halılar ve kolayca temizlenebilen halılar hayat kurtarıcı olacaktır. Özellikle bebeklerin hareketlenmeye başladığı dönemlerde nano halı modelleri de ( kendini temizleyebilen) oldukça iyi bir tercih olacaktır.

 

-Bir halıyı en yüksek kaliteli gösteren şey halının dayanıklılığı. Normal ev dekorasyonu halılarında da bebek odası dekorasyonu halılarında da kriter aynı. Bebek odası için alacağınız halıyı, her zaman kullanabilmemiz gerekiyor.

 

-Eğlenceli ve renkli şekilde dekore edilmiş olan bebek odası dekorasyonlarında, farklı desenlerden oluşturulmuş bebek odası halılarına ağırlık verilebilir. Bu sayede bebeklerinizin hayal dünyası gelişebilir ve keyifli bir oyun dünyası yaratmalarına katkı sağlar.


 

BİZ KİMİZ ?

Stylewood, 2003 yılında 6.000 m²′si kapalı olmak üzere 10.000 m² alan üzerinde Türk-Alman ortaklı kurulmuştur. Ayancık Ahşap’ın 80 yıllık deneyimini Finger Joint teknolojisi ile birleştirerek doğal ahşap mobilya üreten markamız, dünyada gelişen trendleri yakından takip ederek kaliteli ve modern ürünler ortaya koymaktadır. Markamız tüm ahşap hammadde ihtiyacını Ayancık fabrikasından karşılamakta; Ayancık’ın en önemli potansiyeli olan doğal ormanlarından Alman tekniğiyle elde edilen ladin, çam ve kayın ağaçlarını kullanmaktadır...

ARA
GİT
YAZ