[email protected]     ·        +90 532 203 50 50
  DİL SEÇİNİZ     ·       BLOG     ·       DUVAR KAĞITLARI     ·       İLETİŞİM

DİL SEÇİN

Paylaşımlarımız

İKİZ BEBEK ODASI DEKORASYONU NASIL OLMALI?

Her anne ve baba çocukları olduğunu öğrendiği zaman çok mutlu olurlar. Ancak ikiz bebekleri olduğunu öğrendiği zaman mutlulukları ikiye katlanmakla beraber endişeleri de ikiye katlanır. Alıncak her şeyden bir tane daha olmalı, bebek odası dekorasyonu nasıl olmalı, ikiz bebek bakımı nasıldır? gibi birçok soru da anne ve babamın aklına gelen sorular arasındadır. Sizin için bu yazımızda, ikiz bebek odası dekorasyonunda dikkat edilmesi gerekenler nelerdir? başlığı altında birçokdekorasyon önerisi vereceğiz. 

Ahşap Beşikler Olmazsa Olmaz

 

Son yıllarda çok daha fazla önemini kavradığımız ahşap malzemesinden yapılmış olan ahşap bebek beşiği, hem sağlık açısından hem de ergonomi açısından ikiz bebek odalarında tercih edilmesi gereken ilk mobilyaların başında geliyor. İsterseniz geniş ebatlı bir ahşap beşik ile ikiz bebeklerinizi yan yana yatırabilir, dilerseniz de iki tane ahşap bebek beşik ile daha farklı bir dekorasyon yapabilirsiniz.

 

Duvar Süsleri ve İsimlikler

 

Bebek odaları her zaman evimizin en sevimli ve güzel yerleri arasında başı çeker. Bu nedenle de bu odayı olduğundan çok daha güzel bir hale getirmemiz gerekiyor. Peki nasıl? Duvar kağıtları ve isimlikler ile. Bebeklerinizin odasında oluşturduğunuz konsept dekorasyona uygun olarak seçeceğiniz duvar kağıtları ile odayı çok daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda da unutmayın ki, antibakteriyel boyalardan yapılmış ve hava alan duvar kağıtları, duvar boyalarından çok daha uzun ömürlü ve çok daha sağlıklı malzemelerdir. Bu nedenle de bu tip duvar kağıtlarını tamamen doğal ve antibakteriyel ürünler üreten Stylewood mağazalarından bulabilirsiniz. 

 

Çocuklarınıza koymuş olduğunuz isimleri duvarlarına ışıklı veya simli bir şekilde asarsanız çok daha güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. 

 

Ebeveyn Koltuğu Unutulmamalı

 

Ebeveyn koltuğu her bebek odasında önem taşısa da ikiz bebek odasında hayati önem taşıyor diyebiliriz. Uykusuz gecelerde veya annenin bebeklerini emzirirken kesinlikle konforlu, rahat ve bir o kadar da kullanışlı anne koltuğuna ihtiyacı var. 

 

Bebek odası, ikiz bebek odası fark etmeksizin bebekleriniz için en sağlıklı alanı yaratmak istiyor ve onlar için güzel bir dünya kurmak istiyorsanız, Stylewood mağazasıyla iletişime geçebilir, size özel tasarımlar yaptırabilir veya güncel olan tasarımları görebilirsiniz.


 

BİZ KİMİZ ?

Stylewood, 2003 yılında 6.000 m²′si kapalı olmak üzere 10.000 m² alan üzerinde Türk-Alman ortaklı kurulmuştur. Ayancık Ahşap’ın 80 yıllık deneyimini Finger Joint teknolojisi ile birleştirerek doğal ahşap mobilya üreten markamız, dünyada gelişen trendleri yakından takip ederek kaliteli ve modern ürünler ortaya koymaktadır. Markamız tüm ahşap hammadde ihtiyacını Ayancık fabrikasından karşılamakta; Ayancık’ın en önemli potansiyeli olan doğal ormanlarından Alman tekniğiyle elde edilen ladin, çam ve kayın ağaçlarını kullanmaktadır...

ARA
GİT
YAZ