[email protected]     ·        +90 532 203 50 50
  DİL SEÇİNİZ     ·       BLOG     ·       DUVAR KAĞITLARI     ·       İLETİŞİM

DİL SEÇİN

Paylaşımlarımız

Bebek Odasında Duvar Kağıdı Kullanılır Mı

Antibakteriyel duvar kağıtları ile bebeklerinize sevimli ve kullanışlı alanlar yaratabilirsiniz. 

Bebek sahibi olmayan hazırların çiftlerin en büyük ve en tatlı telaşlarından bir tanesi de bebekleri için güzel, sağlıklı ve sevimli bir oda hazırlamak. Daha özenli ve titiz bir şekilde seçilmesi gereken bebek odası mobilyalarının, diğer odaların mobilyalarından daha farklı olması gerektiğini ve daha ince ayrıntılarla seçilmesi gerektiğini artık hepimiz biliyoruz. 

 

Hem anne hem de bebek sağlığı açısından kriterlere ayrılarak seçilmesi gereken dekorasyon ürünlerinde nelere dikkat etmemiz gerekiyor? Bebek odalarında duvar kağıdı kullanılır mı? sorularının cevabını sizler için araştırdık.

 

Bebek Odasında Duvar Kağıdı Sağlıklı Mı?

 

Şekilli veya desenli duvar kağıtları bebek odalarının sevimliliğini artırmak için en çok tercih edilen dekorasyon ürünlerinin başında geliyor. Ancak en önemli sor “duvar kağıtları sağlıklı mıdır?” Bu soruya net bir cevabımız bulunmuyor. Ancak bazı önemli kriterler, duvar kağıdı seçimizini etkilemeli. Antibakteriyel, kir ve küf yapmayan, boya içermeyen ve hava alışverişine engel olmayan duvar kağıtları kullandığınız zaman, gönül rahatlığı ile bebeklerinizin sevimli odasını duvar kağıdı ile süsleyebilirsiniz.

 

Duvar boyaları, yıllar içinde çok fazla kirlerinir. Sürekli yenilenen bir alan olmadığından dolayı da hem kötü görüntü hem de sağlıksız bir ortam yaratmaktadır. Çocuklarınızın büyümeye başladığı evrede her şeye dokunma ve ağzına götürme eğiliminden dolayı kirli duvar boyaları sağlıkları için olumsuzluk yaratır.

 

Ancak duvar kağıtları, silinebilir ve leke tutmayan bir yapıda seçildiği zaman; duvar boyasına göre çok daha iyi bir tercih olacaktır. Aynı zamanda da duvar kağıtları, desenli ve farklı renklerde piyasada birçok çeşitli şekilde bulunuyor. Stylewood’da antibakteriyel ve tamamen su bazlı boyalardan üretmiş olduğu duvar kağıtları ile bebekleriniz için ve çocuklarınız için mükemmel alanlar yaratmayı hedefliyor. 

 

Stylewood mağazasına ile iletişime geçerek duvar kağıdı modelleri ve desenleri için detaylı iletişim alabilirsiniz.


 

BİZ KİMİZ ?

Stylewood, 2003 yılında 6.000 m²′si kapalı olmak üzere 10.000 m² alan üzerinde Türk-Alman ortaklı kurulmuştur. Ayancık Ahşap’ın 80 yıllık deneyimini Finger Joint teknolojisi ile birleştirerek doğal ahşap mobilya üreten markamız, dünyada gelişen trendleri yakından takip ederek kaliteli ve modern ürünler ortaya koymaktadır. Markamız tüm ahşap hammadde ihtiyacını Ayancık fabrikasından karşılamakta; Ayancık’ın en önemli potansiyeli olan doğal ormanlarından Alman tekniğiyle elde edilen ladin, çam ve kayın ağaçlarını kullanmaktadır...

ARA
GİT
YAZ