[email protected]     ·        +90 532 203 50 50
  DİL SEÇİNİZ     ·       BLOG     ·       DUVAR KAĞITLARI     ·       İLETİŞİM

DİL SEÇİN

Paylaşımlarımız

SAĞLIKLI VE GÜVENİLİR BEBEK SEPETİ

 Bebek sepetleri, daha yeni doğmuş ve güvenliği en üst düzeyde tutulması gereken bebekler için ideal bir üründür. Minimal boyutları ve güvenlikli parmaklıkları sayesinde korunmaya ihtiyacı olan minik arkadaşlarımızın tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır. bu blog yazımızda “bebek sepetleri nasıl olmalıdır?” sorusunun yanıtını arayacağız.

 
İlk olarak seçmiş olduğunuz bebek sepetinde kullanılan malzeme oldukça önemlidir. Çocuklarının sağlığını her zaman isteyen ebevenylerin ilk tercihi genellikle plastik olan bebek sepetlerinden yana oluyor. Ancak bu oldukça tehlikeli bir durum. Kendini tanıma ve etrafı tanıma evrelerinde bebekler emme ve her şeye dokunma eylemini gerçekleştirdiği için kullanılacak olan bebek sepetleri de plastik değil ahşap malzemeden yapılmış olmalı.
 
Ahşabın doğallığı sayesinde daha sağlıklı bir alanda gelişimini tamamlayan minik dostumu bu sayede olumsuz bir yönde etkilenmeyecektir. Stylewood markası, tasarlamış ve üretmiş olduğu ahşap bebek sepetlerinde kesinlikle hiçbir katkı malzemesi kullanmamakta ve doğal ahşap kullanmaktadır. Aynı zamanda da kullanış olduğu boya ve ve vernikler su bazlı olduğu için bebeklerin sağlığı için herhangi bir olumsuz etki göstermemektedir.
 
Diğer bir özellik ise kullanılacak olan bebek sepeti ultra korumalı olmalıdır. Her zaman çocuklarımızın  yanında bulup onları korusak bile özellikle uyku zamanlarında onları koruyacak ve güvenliğini sağlayacak bir alan oluşturmamız şart. Bu nedenle de Stylewood ahşap markasının oluşturduğu bebek sepetleri ekstra koruma alanı sağlamaktadır.
 
Sizler de bebeğinizin sağlığı ve aynı zamanda da güvenliğini koruyarak onlara çok daha güvenli bir gelişim süreci oluşturabilirsiniz. Bu gelişim sürecinde yanınızda olan ve her türlü bebek bakım ve mobilyalarında hakkında size yardımcı olacak olan Stylewood mağazasına gelebilir veye Stylewood internet sitesi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
 

BİZ KİMİZ ?

Stylewood, 2003 yılında 6.000 m²′si kapalı olmak üzere 10.000 m² alan üzerinde Türk-Alman ortaklı kurulmuştur. Ayancık Ahşap’ın 80 yıllık deneyimini Finger Joint teknolojisi ile birleştirerek doğal ahşap mobilya üreten markamız, dünyada gelişen trendleri yakından takip ederek kaliteli ve modern ürünler ortaya koymaktadır. Markamız tüm ahşap hammadde ihtiyacını Ayancık fabrikasından karşılamakta; Ayancık’ın en önemli potansiyeli olan doğal ormanlarından Alman tekniğiyle elde edilen ladin, çam ve kayın ağaçlarını kullanmaktadır...

ARA
GİT
YAZ