[email protected]     ·        +90 532 203 50 50
  DİL SEÇİNİZ     ·       BLOG     ·       DUVAR KAĞITLARI     ·       İLETİŞİM

DİL SEÇİN

Paylaşımlarımız

MONTESSORİ ÇOCUK ODASI

Çocuklar odalarının, çocuklar üzerinde etkileri büyüktür. Hem kendi dünyasını geliştirmek hem de hayal gücünü geliştirmek için çocuk odası takımlarını seçerken dikkatli olmanız gerekmektedir. Hem minik dostumuzun sağlığını olumsuz yönde etkilemeyecek hem de onun gelişim aşamasını olumlu yöne çevirecek çocuk odası takımlar, çocuklar için idealdir.
 
Bu konu kapsamında Montessori Çocuk Odası, en çok tercih edilen çocuk odası takımlarının başında gelmektedir. Kendine has görüntüsü ve artı özellikleri ile ebeveynlerin sıklıkla çocukları için kullandığı bu çocuk odaları, Montessori felsefesinin çocuklar üzerinde etkisini kullanır.
 
Montessori, çocuğun bireysel becerileri ve ilgi alanlarına uygun olacak şekilde, her çocuğun farklı öğrenme hızına sahip olduğunu kabul eden, özgür eğitim bilimidir. Montessori dendiği zaman bir çocuğun aklına, oyun alanları, ahşap oyuncaklar, yapbozlar gibi setler gelmektedir.
 
Bu felsefeyi temel alarak hazırlanan ahşap Montessori Çocuk Odası takımı; düzenli bir şekilde kategorize edilen ve aynı zamanda da geniş hareket alanı sağlayan bir çocuk odası takımıdır.  Hem eğitici hem öğretici hem de hayal dünyasını geliştirici özellikler ile donatılan Montessori Çocuk Odası Takımı,  ahşabın en iyi halini yansıtmaktadır.
 
Stylewood kalitesi ile tasarlanarak üretilen Montessori Çocuk Odası Takımı’nda, en kaliteli ahşaplar ve su bazlı sağlıklı boyalar kullanılmaktadır. Dilediğiniz renk ve özelliklerde size uygun olarak tasarlanacak olan Montessori, sayesinde çocuklar yaratıcılığın ve özgürlüğün tadını çıkaracaklar.
 

BİZ KİMİZ ?

Stylewood, 2003 yılında 6.000 m²′si kapalı olmak üzere 10.000 m² alan üzerinde Türk-Alman ortaklı kurulmuştur. Ayancık Ahşap’ın 80 yıllık deneyimini Finger Joint teknolojisi ile birleştirerek doğal ahşap mobilya üreten markamız, dünyada gelişen trendleri yakından takip ederek kaliteli ve modern ürünler ortaya koymaktadır. Markamız tüm ahşap hammadde ihtiyacını Ayancık fabrikasından karşılamakta; Ayancık’ın en önemli potansiyeli olan doğal ormanlarından Alman tekniğiyle elde edilen ladin, çam ve kayın ağaçlarını kullanmaktadır...

ARA
GİT
YAZ