[email protected]     ·        +90 532 203 50 50
  DİL SEÇİNİZ     ·       BLOG     ·       DUVAR KAĞITLARI     ·       İLETİŞİM

DİL SEÇİN

Paylaşımlarımız

HAZAR SEDİR TAKIMI

Artık her alanda olduğu gibi mobilya alanında da eskiye dönüş başladı. Eski ile yeninin harmanlanması ile retro ve vintagenin önemi de artmaya başladı. Bu etki ve tarzın artması ile birlikte de ahşabın kullanımı da arttı diyebiliriz. Özellikle de sedir gibi geçmişin kokularını bize hissettiren ve herkesin anneanne, babaanne evinde olan bu ev dekorasyon ürünleri, Stylewood kalitesi ile yeniden üretime geçti. 
 
Modernleştirilerek daha güzel bir havaya giren Hazar Sedir Takımı, şık görünümü ve ahşap dokusu ile kullanıcılar üzerinde bambaşka bir etki yaratmaktadır. Sedir takımları için kullanılan ahşabın tüm özelliklerini içinde barındıran Hazar Sedir Takımı, dilediğiniz renk, kumaş, boyut, ölçüye göre kişiye özel olarak tasarlanarak üretilmektedir.
 
Kolay kullanım ve rahat bir yapıya sahip olan Hazar Sedir Takımı, altında bulunan çekmeceli taşıyıcı isteğe bağlı olarak yavru yatak ya da çekmece şeklinde kullanılabilmektedir.

Hazar Sedir Takımının Özellikleri Nelerdir?
 
  • Tamamen doğal ahşaptan yapılmıştır.
  • Kullanılan kumaşlar, özel kumaştır. Terleme yapmaz ve temizlenmesi kolaydır.
  • Hazar Sedir Takımı, kolay taşınabilir bir yapıdadır.
  • Doğal ahşaptan olduğu için kullanım ömrü çok daha uzundur.
  • Sağlığa uygun boyalar ile boyanmaktadır.
  • Özel ölçü, özel renk, özel kumaşlar ile kişiye özel imal edilebilir.
  • Ahşaba yapılan periyodik bakımlar ile ömrünü çok daha fazla uzatabilirsiniz.
 
Sizler de Stylewood mağazalarına gelerek Hazar Sedir Takımı’nı yakından görebilir ve teknik bilgileri hakkında detay alabilirsiniz. Aynı zamanda da stylewood.net internet sitesine girerek tüm ürünleri inceleyebilir ve iletişim bilgilerini görebilirsiniz.
 

BİZ KİMİZ ?

Stylewood, 2003 yılında 6.000 m²′si kapalı olmak üzere 10.000 m² alan üzerinde Türk-Alman ortaklı kurulmuştur. Ayancık Ahşap’ın 80 yıllık deneyimini Finger Joint teknolojisi ile birleştirerek doğal ahşap mobilya üreten markamız, dünyada gelişen trendleri yakından takip ederek kaliteli ve modern ürünler ortaya koymaktadır. Markamız tüm ahşap hammadde ihtiyacını Ayancık fabrikasından karşılamakta; Ayancık’ın en önemli potansiyeli olan doğal ormanlarından Alman tekniğiyle elde edilen ladin, çam ve kayın ağaçlarını kullanmaktadır...

ARA
GİT
YAZ