[email protected]     ·        +90 532 203 50 50
  DİL SEÇİNİZ     ·       BLOG     ·       DUVAR KAĞITLARI     ·       İLETİŞİM

DİL SEÇİN

Paylaşımlarımız

BEBEK ODALARINDA AHŞAP SANDALYE RAHATLIĞI

 BEBEK ODALARININ VAZGEÇİLMESİ SALLANAN AHŞAP SANDALYELER

 
Bebek odalarına eşya seçimi yaparken hem bebeğin hem de annenin rahatı oldukça önemlidir. Bebek belli bir yaşa gelene kadar, tamamen bağımlı bir hayat süreceği için anne odadaki eşyaların düzenini ve konforunu kendini göre ayarlamalıdır.
 
İşte bu dekorasyon ve konforun içinde en önemli mobilyalardan bir tanesi sallanır ahşap sandalyedir. Tamamen ahşaptan yapılmış olan ve doğallığı ile sağlığınızı ve bebeğinizin sağlığını etkilemeyecek olan sallanır ahşap sandalye, rahatlığı ve ergonomisi ile diğer sandalyelerden oldukça fazla işlevsel ve avantajlıdır.
 
Bebeğinizin, ihtiyaçlarını karşılarken örneğin emzirirken veya oyun oynarken aynı zamanda da kendi rahatlığınızı koruyabilmek adına Stylewood, sallanabilin anne sandalyesini tasarlamış ve üretmiştir. Tamamen sizin zevk ve isteklerinize göre tekrardan üretilebilecek olan sallanır ahşap sandalye, bebek odasında geçirdiğiniz tüm zamanları cok daha keyifli bir hale getirerek sizin de mutlu olmanızı sağlayacak.
 
Sağlamlığı ve kalitesi için uzun yıllar herhangi bir sıkıntı yaşamadan kullanabileceğiniz Stylewood Sallanır Ahşap Sandalye, kullanılan su bazlı boyaları ve doğal ahşabı ile evinize de doğallığı yansıtacaktır.
 

BİZ KİMİZ ?

Stylewood, 2003 yılında 6.000 m²′si kapalı olmak üzere 10.000 m² alan üzerinde Türk-Alman ortaklı kurulmuştur. Ayancık Ahşap’ın 80 yıllık deneyimini Finger Joint teknolojisi ile birleştirerek doğal ahşap mobilya üreten markamız, dünyada gelişen trendleri yakından takip ederek kaliteli ve modern ürünler ortaya koymaktadır. Markamız tüm ahşap hammadde ihtiyacını Ayancık fabrikasından karşılamakta; Ayancık’ın en önemli potansiyeli olan doğal ormanlarından Alman tekniğiyle elde edilen ladin, çam ve kayın ağaçlarını kullanmaktadır...

ARA
GİT
YAZ