[email protected]     ·        +90 532 203 50 50
  DİL SEÇİNİZ     ·       BLOG     ·       DUVAR KAĞITLARI     ·       İLETİŞİM

DİL SEÇİN

Paylaşımlarımız

CARPATİ BEBEK ODASI

Bebek bekleyen ebeveynlerin heyecanı elbette ki paha biçilemez güzellikte. Bu heyecana ortak olan bir heyecan da, cinsiyetini öğrendiğiniz bebeğinizin odasını hazırlama telaşı. Özellikle bebeğin cinsiyeti öğrenildiği zaman renkler ve modeller içinde boğulan ebeveynler, istek ve arzularına  göre bir bebek odası yaratma süreci içerisine girmektedir. Bu süreç hem çok eğlenceli hem de yorucu bir süreç olduğu kesin. Ama özellikle kız çocuklarının bebek odaları dekore edilirken birbirinden farklı model ve renk devreye girdiği için erkek çocuklarına göre yapımı ve tasarımı daha kolay. Çünkü piyasada kız bebek odaları için çok fazla mobilya ve aksesuar bulunuyor. Size kalan bu mobilya ve aksesuarlar arasından çocuğunuz için en uygun olanı ve en sağlıklı olanı seçmek.

En Uygun ve En sağlıklı Nasıl Seçilir?

Bebek odaları için en sağlıklı ve en uygun olanı elbette ki işlevsellik ve güvenilirlik başlıkları altında değerlendirilmektedir. Kız bebek odaları ya da erkek bebek odaları fark etmeksizin her bebeğin en doğal hakkı elbette ki güvenlik olduğu için bebek odası seçimleri de bu yönde yapılmalıdır. Carpati bebek odası takımı, bu konuda kız bebekleriniz için en ideal “bebek odası takımı” setini oluşturuyor.

Korunaklı beşiği ile bebeğinizin güvenli bir uyku geçirmesini sağlayan Carpati Bebek Odası takımı aynı zamanda da işlevselliği ön planda olan diğer mobilyaları ile anne ve babanın tüm gereksinimlerini karşılayacak düzeydedir. Papatyalı kulpları ile prenseslerimizin iç dünyasını aydınlatacak ve güzelliklerine güzellik katacak olan Carpati Bebek Odası; eviniz, zevkiniz, siz ve bebeğiniz için istenilen renk ve ölçülerde tekrardan değiştirilme ve üretilme özelliğine sahiptir.

Kullanılan doğal ahşap malzemesi ile hiçbir şekilde bakteri ve mikrop üretimi yapmayan Carpati Bebek Odası, kullanılan su bazlı boyaları ile de sağlık maddesine destekleyicilik kazandırmaktadır. Tamamen Avrupa Standartları kapsamında üretilmiş olan Carpati Bebek Odası, hem doğal hem de şık oluşu ile prenseslerimizin en iyi şekilde büyüyüp gelişmesini sağlayacaktır.

Stylewood markasının özel üretimi ve tasarımı olan Carpati Bebek Odası takımı, istenilen renk, ölçü, doku ve mobilya değişikliği ile incelemek için sizleri bekliyor. Sizler de Stylewood mağazasına gelerek en kaliteli ve en şık bebek odası takımlarını daha yakından inceleme ve iç mimarlarımızdan, ücretsiz dekorasyon fikirleri alma fırsatını elde edebilirsiniz. Unutmayın ki ahşap sağlık, sağlık için minik dostlarımız için iyi ve kaliteli bir gelecek demektir.

BİZ KİMİZ ?

Stylewood, 2003 yılında 6.000 m²′si kapalı olmak üzere 10.000 m² alan üzerinde Türk-Alman ortaklı kurulmuştur. Ayancık Ahşap’ın 80 yıllık deneyimini Finger Joint teknolojisi ile birleştirerek doğal ahşap mobilya üreten markamız, dünyada gelişen trendleri yakından takip ederek kaliteli ve modern ürünler ortaya koymaktadır. Markamız tüm ahşap hammadde ihtiyacını Ayancık fabrikasından karşılamakta; Ayancık’ın en önemli potansiyeli olan doğal ormanlarından Alman tekniğiyle elde edilen ladin, çam ve kayın ağaçlarını kullanmaktadır...

ARA
GİT
YAZ