[email protected]     ·        +90 532 203 50 50
  DİL SEÇİNİZ     ·       BLOG     ·       DUVAR KAĞITLARI     ·       İLETİŞİM

DİL SEÇİN

Paylaşımlarımız

DUVAR KAĞIDI SEÇİMİ?

 ÇOCUK ODASI İÇİN DUVAR KAĞIDI SEÇİMİ NASIL YAPILMALI ?

 
Özellikle son dönemlerde ev dekorasyonların aktif olarak bazı değişiklikler meydana gelmeye başladı. Bu değişiklikler sayesinde iç mimarlık örnekleri ve iç mimar önemini de beraberinde getirdi. Tüm yaşanan ve gelişen bu değişimlerin belki de en verimli olanı “boya” yerine “duvar kağıdı” kullanımı oldu diyebiliriz. Artık tek tipleşen her şey gibi tek tip boya renginden de sıkılan kişiler ev dekorasyonlarında duvar kağıdı kullanmaya başladı. Bu duvar kağıtlarını evin ihtiyaçlarına ve kişinin zevkine göre seçildiği zaman muhteşem örnekler verebileceğini hepimiz görmek istiyoruz. Bu nedenle de bu yazımızda özellikle çocuk odalarında kullanılan duvar kağıtları nasıl seçilmeli konusunu irdeleyeceğiz.
 
Çocuk ODası İçin Duvar Kağıdı Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?
 
Hem çocuk odası için hem de genel ev dekorasyonu için duvar kağıdı seçerken ilk önce dikkat etmemiz gereken şey temizli olmalı. Bu nedenle de duvar kağıtlarınızı seçerken silinebilir bir malzemeden yapılmış olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Bazı duvar kağıtları, yapılan malzemesinden dolayı silindiği zaman veya temizlendiği zaman rengi solmayacak ve yıpranmayacak şekilde üretilmiştir. İşte sizin de özellikle çocuklar düşünüldüğü zaman çocuk odanız için seçmeniz gereken duvar kağıdı bu yapıda olmalıdır.
 
Diğer bir özellik ise seçeceğiniz duvar kağıdın su geçirmeyen bir yapıda ve tamamen doğal malzemelerden üretilmiş olmasıdır. Çocukların sevimli ve eğlenceli yaramazlıkları nedeni ile ıslanacak veya temizlerken su değecek olan duvar kağıtları kabarmamalı ve yırtılmamalıdır.
 
Aslında bakıldığı zaman teknik bilgiler çerçevesinde konuşmaktansa bir çocuk odası için konuşmamız gereken hayalgücü ve zevkler olmalı diyebiliriz. Gelişme çağında olan bir çocuk, geleceğinde daha iyi bir yaşam sahibi olmak ve günü güzel geçirmek için odasına ihtiyaç duyar. Bu oda içerisindeki her şeyi çocuklarımızın sevk ve isteklerine göre düzenlersek ve artı olarak da ihtiyaçlarını karşılayacak olan her şeyi onları sunarsak çocuklarımız için çok büyük bir iyilik yapmış oluruz. 
 
Doğallığın yeryüzündeki simgesi olan çocuklarımızın yatak odalarına duvar kağıdı seçerken dikkat etmemiz gereken diğer bir özellik de az önce de belirttiğimiz gibi uyum, zevk ve hayalgücü. Bu nedenle de çocuk odası için duvar kağıdı seçerken odanın içerisindeki diğer mobilyalar ile uyumu oldukça önemlidir. Renk ve doku olarak birbiri ile uyumlu duvar kağıtları seçerseniz hem alan olduğundan daha büyük görünecek hem de çocuğunuz dilediği ortama kavuşacak.
 
Sizler de fikir değiştirip ve klişe moda olan boyadan vazgeçip çocuğunuzun odasını duvar kağıdı ile kaplamayı düşünüyor veya sadece bir bölümüne duvar kağıdı uygulaması yapmak istiyorsanız Stylewood mağazalarına uğrayabilirsiniz. Stylewood, tamamen su bazlı boyalardan oluşturduğu duvar kağıtları ile hem çocuğunuzun sağlığını düşünüyor hem de daha kaliteli bir ortamda yaşamasını istiyor. Sizler de Stylewood internet sitesinden ve Stylewood sosyal medya hesaplarından iletişime geçerek birbirinden farklı ve sevimli duvar kağıtları ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. 

BİZ KİMİZ ?

Stylewood, 2003 yılında 6.000 m²′si kapalı olmak üzere 10.000 m² alan üzerinde Türk-Alman ortaklı kurulmuştur. Ayancık Ahşap’ın 80 yıllık deneyimini Finger Joint teknolojisi ile birleştirerek doğal ahşap mobilya üreten markamız, dünyada gelişen trendleri yakından takip ederek kaliteli ve modern ürünler ortaya koymaktadır. Markamız tüm ahşap hammadde ihtiyacını Ayancık fabrikasından karşılamakta; Ayancık’ın en önemli potansiyeli olan doğal ormanlarından Alman tekniğiyle elde edilen ladin, çam ve kayın ağaçlarını kullanmaktadır...

ARA
GİT
YAZ