[email protected]     ·        +90 532 203 50 50
  DİL SEÇİNİZ     ·       BLOG     ·       DUVAR KAĞITLARI     ·       İLETİŞİM

DİL SEÇİN

Paylaşımlarımız

KÜÇÜK, ÇOCUK ODASI DEKORASYONU NASIL YAPILMALI

KÜÇÜK, ÇOCUK ODASI DEKORASYONU NASIL YAPILMALIDIR?

Özellikle son zamanlarda hepimizin en çok şikâyet ettiği şey evlerimizde bulunan odalarımızın küçüklüğü. Bu küçük odalar nedeni ile de yapmak istediğimiz ev dekorasyonları ve oda dekorasyonları da bir nebze olsun sıkıntıya giriyor. Özellikle çok çocuklu evlerde yapılan genç odası ve bebek odası dekorasyonları bu nedenle oldukça fazla etkilenmektedir.

Nasıl Etkilenmemesini Sağlayabiliriz?
 
Özellikle çok çocuklu aileler genç odası, çocuk odası ve bebek odası dekore ederken büyük problemler ortaya çıkıyor. Bunların ortaya çıkmaması için planlı, dikkatli ve titiz bir dekorasyon yapmak oldukça önemli. İlk sorun elbette yatak odasına seçilen yatak ve bazalar oluyor. Bu tip küçük odalarda yapılması gereken çocukların boyutlarına uygun ve gelişimlerini engellemeyecek yatak alanları oluşturmak. Fakat bu yatakları nasıl sığdıracağız? Nasıl seçmeliyiz? Bu tip soruları sormanız elbette ki doğal.
 
İşte tüm bu sorularınızın cevabı Stylewood mağazalarında sizleri bekliyor. Odanın genel alanına yansıyan dağınıklık ve sıkışıklığı engelleyecek olan yataklar Stylewood Ranza imzası ile sizleri bekliyor. Ranzalar, üst üste koyularak hem alandan tasarruf etmeye yarayan hem de uygun fiyatları ile kişilerin ilk tercihi olmaya aday ürünler oluyor. 
 
Tüm bunlarla birlikte çocuklarında en çok dikkatini çeken ve onları mutlu eden mobilyalardan biri olan ranzalar, onların hem uyumak hem oyun oynamak hem de sığınacakları bir alan olabiliyor. Çocukluk döneminden gençlik dönemine kadar kullanabilecekleri ranzalar, en doğal ahşap ve sağlıklı yapısı ile Stylewood’ta.
 
Hem oyun alanı olarak kullanılabilecek hem de uyumayı sağlayacak olan Stylewood ranzaları, yüzde yüz doğal ahşaptan üretilmiştir. İstenilen renk ve boyutlara göre değiştirilme fırsatı verilen ranzalar, küçük alanlarınızı daha ferah ve tasarruflu bir hale büründürerek sağlıklı bir çalışma alanı ve sosyal bir alan oluşturmayı hedeflemektedir.
 
Sizler de Stylewood mağazalarına gelerek birbirinden farklı ranza tasarımını çocuklarınızla birlikte seçebilir ve detaylı bilgileri alabilirsiniz. Eğer uğrama şansınız bulunmuyorsa, Stylewood internet sitesine girerek en güncel ürünleri görebilirsiniz. 
 

BİZ KİMİZ ?

Stylewood, 2003 yılında 6.000 m²′si kapalı olmak üzere 10.000 m² alan üzerinde Türk-Alman ortaklı kurulmuştur. Ayancık Ahşap’ın 80 yıllık deneyimini Finger Joint teknolojisi ile birleştirerek doğal ahşap mobilya üreten markamız, dünyada gelişen trendleri yakından takip ederek kaliteli ve modern ürünler ortaya koymaktadır. Markamız tüm ahşap hammadde ihtiyacını Ayancık fabrikasından karşılamakta; Ayancık’ın en önemli potansiyeli olan doğal ormanlarından Alman tekniğiyle elde edilen ladin, çam ve kayın ağaçlarını kullanmaktadır...

ARA
GİT
YAZ