[email protected]     ·        +90 532 203 50 50
  DİL SEÇİNİZ     ·       BLOG     ·       DUVAR KAĞITLARI     ·       İLETİŞİM

DİL SEÇİN

Paylaşımlarımız

HAREKETLİ KORUMANIN FAYDALARI

HAREKETLİ KORUMANIN FAYDALARI

 
Stylewood mağazalarına uğrayarak çocuklarınız için en uygun olan hareketli koruma sistemini seçebilir ve renk/boyut özelliklerini revize ettirebilirsiniz. 
 
Bebek odası dekorasyonların ve çocuk odası dekorasyonların şıklık ve tarz genellikle ikinci plana atılıyor. Çünkü daha henüz herhangi bir ebeveyn olmadan yaşamını idare ettiremeyen minik dostlarımızın odasında dekorasyondan çok güvenlik ve korumanın ön planda olması gerekiyor.
Sağlıklı bir şekilde gelişimlerini sürdürmeleri için en özel alanları olan yatak odalarında güvende olmaları gerekiyor. Peki bu güveni nasıl sağlayacağız? Sağlıklı bebek ve çocuk odası nasıl olmalıdır? Gibi soruları elbette ki sizler de soruyorsunuz dur.  İşte bu soruların cevapları en sade biçimde Stylewood’da bulunuyor. 
 
Üretmiş olduğu bebek ve çocuk odalarında kullandığı ahşap sayesinde bakteri üretimini en aza indiren, sıcak ve soğuğun geçini engelleyen aynı zamanda da çocuğun doğa ile büyümesini sağlayan Stylewood, yapmış olduğu ince detaylarla da bu özelliklerini korumayı başarıyor ve her geçen gün bir yenisini ekliyor.
 
Az önce bahsetmiş olduğumuz ince detaylardan belki de en çok rağbet gören ve en çok tercih edilen olanı “hareketli koruma”. Hareketli koruma, karyola ve bazaların yanına takılarak çocuklarınızın düşmesini engelleyen bir sistem. Aynı zamanda da hareketli bir mekanizmaya sahip olan sistem, yatağın istenilen her yerine getirilebiliyor. Stylewood’un sunmuş olduğu seçeneklerden biri olan bu hareketli koruma, tamamen doğal ahşaptan üretilmiş olup minik arkadaşlarımızın sağlığını etkileyecek herhangi bir maddeyi içerisinde barındırmıyor. İstenilen renk ve boyutlarda üretilme gibi seçenekleri bulunan hareketli koruma, tamamen gelecek nesillerimizin sağlığı ve güvenliği için üretilmiştir.
Sizler de çocuğunuz uyuduğu zaman” benimki çok deli yatıyor” diye şikayette bulunan bir ebeveynseniz bu sistem sizin için oldukça uygun. İstediğiniz boyutlarda üretilebilecek olan bu hareketli korumayı, çocuğunuzun boyuna göre özel olarak ürettirebilirsiniz.
 
Stylewood mağazalarına gelerek ahşap hakkında en ince detayları ve ahşabın sağlığımıza olan etkisini, doğallığını öğrenilir ve ürünlerimizi daha yakından inceleyebilirsiniz. Her hafta vermiş olduğumuz ahşap bilgileri doğrultusunda ürünlerinizi Stylewood kalite ve tasarımı ile ahşap bütünlüğünden seçerseniz, çok uzun yıllar kullanabileceğiniz ve aynı zamanda da hayran kalabileceğiniz mobilyalar sizin olacaktır.
 

BİZ KİMİZ ?

Stylewood, 2003 yılında 6.000 m²′si kapalı olmak üzere 10.000 m² alan üzerinde Türk-Alman ortaklı kurulmuştur. Ayancık Ahşap’ın 80 yıllık deneyimini Finger Joint teknolojisi ile birleştirerek doğal ahşap mobilya üreten markamız, dünyada gelişen trendleri yakından takip ederek kaliteli ve modern ürünler ortaya koymaktadır. Markamız tüm ahşap hammadde ihtiyacını Ayancık fabrikasından karşılamakta; Ayancık’ın en önemli potansiyeli olan doğal ormanlarından Alman tekniğiyle elde edilen ladin, çam ve kayın ağaçlarını kullanmaktadır...

ARA
GİT
YAZ