[email protected]     ·        +90 532 203 50 50
  DİL SEÇİNİZ     ·       BLOG     ·       DUVAR KAĞITLARI     ·       İLETİŞİM

DİL SEÇİN

Paylaşımlarımız

Stylewood Country Çalışma Masası

Stylewood Country Çalışma Masası

Evlerde en çok zaman harcanan yerler özel alanımız olan odalarımızdır. Bu nedenle de oda dekorasyonları her zaman diğer ev odalarına göre daha özenli ve titiz yapılmalıdır. Özellikle genç ve çocuk odası tasarlarken odaların içinde bulunan mobilyalar ve çalışma alanları biraz daha dikkatli dekore edilmelidir. Gençlerin ve çocukların gelişim ve değişimlerini yakından takip ederek onlar için en iyi olanı bulmak ve bunu mobilya olarak işlemek çok önemli ama aynı zamanda da çok zor bir iştir. 
Fakat biz Stylewood ailesi olarak uzun yıllardır içerisinde bulunduğumuz mobilya dünyasında, doğallığı ve sağlığı bir arada yürüterek çocuk ve gençlerimiz için en doğal ve en kaliteli alanları yaratıyoruz. Bu sektöre ahşabı kazandırmamızla birlikte tüm tasarımlarımızda yüzde yüz doğal ahşabı kullanıyoruz. 

Country Çalışma  Masası

Özellikle yatak odası takımlarının içinde bulunan ya da ayrı olarak tasarlanan çalışma masaları hem zaman geçirmek açısından hem de çalışmak açısından çok önemli. Bu nedenle de çalışma masalarının tasarımları alanlara bölünerek özgün bir şekilde tasarlanmalı.
Stylewood Country Çalışma Masası takımını yüzde yüz doğal ahşaptan üretmiş ve aynı zamanda da zehirli kimyasal madde içermeyen E1 standartlarına uygun boya kullanarak üretmiştir. Doğallığı ve aynı zamanda da şıklığı ön plana çıkartan country çalışma masası genç arkadaşlarımızın en çok tercih ettiği modeller arasında oluyor. Renk kartelâmızda bulunan seçenekler ile de renklendirilmesi yapılan çalışma odasını yine aynı şekilde ahşaptan masa lambaları ve doğal tonlardaki duvar renkleri ile kombin edebilirsiniz. 
 
Sizler de Stylewood Country Çalışma Masasını daha yakından görmek, fiyat öğrenmek ve dekorasyonu ile ilgili fikirleri öğrenmek isterseniz Stylewood mağazalarına uğrayabilir ya da telefon numaramız ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 
 

BİZ KİMİZ ?

Stylewood, 2003 yılında 6.000 m²′si kapalı olmak üzere 10.000 m² alan üzerinde Türk-Alman ortaklı kurulmuştur. Ayancık Ahşap’ın 80 yıllık deneyimini Finger Joint teknolojisi ile birleştirerek doğal ahşap mobilya üreten markamız, dünyada gelişen trendleri yakından takip ederek kaliteli ve modern ürünler ortaya koymaktadır. Markamız tüm ahşap hammadde ihtiyacını Ayancık fabrikasından karşılamakta; Ayancık’ın en önemli potansiyeli olan doğal ormanlarından Alman tekniğiyle elde edilen ladin, çam ve kayın ağaçlarını kullanmaktadır...

ARA
GİT
YAZ