[email protected]     ·        +90 532 203 50 50
  DİL SEÇİNİZ     ·       BLOG     ·       DUVAR KAĞITLARI     ·       İLETİŞİM

DİL SEÇİN

Paylaşımlarımız

İDEAL BEBEK ODASI NASIL OLMALI?

İdeal Bebek Odası Nasıl Olmalı?

Bebek odaları artık evlerde en fazla vakit ve dikkat harcanan odalardan biri oldu. İnsanların bilinçlenmesi ile birlikte bazı gerçekler gün yüzüne çıktı. Bebekler anne karnından çıktıkları anda ve hatta anne karnında da birçok şeyi fark edebilir ve hissedebilirler. Bunlarda bebeklerin ileriki yaşlarında nasıl bir insan olacağını ve hangi yönde gelişimini tamamlayacağını belirler. Son zamanlarda pedagogların da yaptığı açıklamalarla birlikte bebek odalarında minik arkadaşlarımız çok fazla zaman harcadığı için odaların onlar üzerinde etkili olduğunu belirtmişlerdir. Bu nedenle de bebek odalarını seçerken estetikten çok sağlık ve korumaya dikkat edilmesi gerekmektedir. Bebek odası takımlarında kullanılan boyalar ve hammaddeler çocuğunuzun sağlığı açısından olumsuz bir etki yaratıyorsa kesinlikle tercih edilmemelidir.
 
 
Bebek odalarının sağlık için bir tehlike oluşturmaması için takımlarda kullanılan hammadde ahşap olmalıdır. Tamamen doğal bir yapı olan ahşap hem bebek sağlığı hem de emziren anne sağlığı için en iyi hammaddedir. Bebeklerin küçük yaşta emme ve her gördüğü şeye dokunma gibi özellikleri olduğu göz önüne alındığında özellikle beşiklerine çok dikkat edilmeli ve bebek odası takımlarında kanserojen boyalar kullanılmamalıdır.
 
 
İşte bu konuda profesyonel bir bakışa sahip olan ve ahşap üretici bir firma olan Stylewood markası, hem bebek hem de anne sağlığını göz önüne olarak aynı zamanda da şıklığa önem vererek bebek odası takımları üretmektedir. Üretmiş olduğu bebek odası modellerinde kullanılan boyalar su bazlı olduğundan dolayı kesinlikle bebek ve annenin sağlığını etkilemeyecektir. Aynı zamanda da bebeklerin hayal gücünü geliştiren ve onların ileri de iyi bir gelişim sürecini tamamlayacak olan konsept bebek odası takımları tasarlamaktadır.
 
 
En iyi uzman ekibi ve kalite standartlarına uygun malzeme ve belgeleri ile tamamen sağlık konusuna yönelmiş olan Stylewood mağazalarını takip ederek güncel bebek odası modellerini daha yakından görebilirsiniz. Hem uygun fiyatlı olup hem de bu kadar kaliteli oda takımlarını ancak Stylewood’da bulabilirsiniz. Bizim önceliğimiz her zaman sizin sağlıklı bir doğum süreci geçirip bebeğinizi sağlıklı ve kaliteli bir şekilde büyütmenizdir. Bloğumuzda bulunan diğer yazılarımızı da inceleyerek diğer ahşap ürünlerimizi görebilir ve güzel bir kombinasyon gerçekleştirebilirsiniz.
 

BİZ KİMİZ ?

Stylewood, 2003 yılında 6.000 m²′si kapalı olmak üzere 10.000 m² alan üzerinde Türk-Alman ortaklı kurulmuştur. Ayancık Ahşap’ın 80 yıllık deneyimini Finger Joint teknolojisi ile birleştirerek doğal ahşap mobilya üreten markamız, dünyada gelişen trendleri yakından takip ederek kaliteli ve modern ürünler ortaya koymaktadır. Markamız tüm ahşap hammadde ihtiyacını Ayancık fabrikasından karşılamakta; Ayancık’ın en önemli potansiyeli olan doğal ormanlarından Alman tekniğiyle elde edilen ladin, çam ve kayın ağaçlarını kullanmaktadır...

ARA
GİT
YAZ