[email protected]     ·        +90 532 203 50 50
  DİL SEÇİNİZ     ·       BLOG     ·       DUVAR KAĞITLARI     ·       İLETİŞİM

DİL SEÇİN

Paylaşımlarımız

Bebeğinizin Yatak Seçimi

Bebeğinizin Yatak Seçimi
 
Bebeğinizin yatağı öncelikle rahat ve güvenli olmalıdır. Yatakla karyola arasında boşluk bulunmamasına dikkat etmek ufak tefek kazaları önlemek açısından önemlidir. bebeğinizin yatağının ne çok sert ne de çok yumuşak olmamasına dikkat edin. Huzurlu bir uyku uyuması için yatağın orta sertlikte olması gerekmektedir. Lastikli yatak çarşafları kullanmak yatağı temiz yutmak açısından pratik bir çözümdür. Yataklarda kullanılan çarşafların sentetik olmaması, pamuklu kumaşlardan imal edilmesi bebeğinizin sağlığı açısından daha iyi olacaktır.
 
Karyola seçiminde dikkat etmeniz gereken önemli bir diğer husus ise bebeğinizin ileriki yaşlarını düşünerek hareket etmektir. Bebeğiniz büyüdüğünde karyolanın dışına çıkmak isteyecektir. bu nedenle karyolanın derinliğinin uygun yüksekliklerde olmasını mutlaka göz önünde bulundurun. ayrıca korkulukların bebeğinizin kafasının geçemeyeceği aralıklarda olmasına dikkat edin.
 
Hem bebeğinizin hem de sizin rahat ve güvenli bir yaşam sürmeniz için önemi bir hayli büyük olan Bebek Odası Yatak seçimi tercihi, Style Wood profesyonel kadrosuyla çok kolay. Siz de Bebeğinizin dünyasına yenilik katmak istiyorsanız Style Wood ile iletişime geçebilirsiniz. 

BİZ KİMİZ ?

Stylewood, 2003 yılında 6.000 m²′si kapalı olmak üzere 10.000 m² alan üzerinde Türk-Alman ortaklı kurulmuştur. Ayancık Ahşap’ın 80 yıllık deneyimini Finger Joint teknolojisi ile birleştirerek doğal ahşap mobilya üreten markamız, dünyada gelişen trendleri yakından takip ederek kaliteli ve modern ürünler ortaya koymaktadır. Markamız tüm ahşap hammadde ihtiyacını Ayancık fabrikasından karşılamakta; Ayancık’ın en önemli potansiyeli olan doğal ormanlarından Alman tekniğiyle elde edilen ladin, çam ve kayın ağaçlarını kullanmaktadır...

ARA
GİT
YAZ