[email protected]     ·        +90 532 203 50 50
  DİL SEÇİNİZ     ·       BLOG     ·       DUVAR KAĞITLARI     ·       İLETİŞİM

DİL SEÇİN

Paylaşımlarımız

Bebek Odası Dekorasyon Önerileri

 Bebek odası dekorasyon önerileri

 
Bebek odası dekorasyonunda son yıllarda moda ve alışkanlıklar epey değişti. Kız bebeğe pembe oda, erkeğe mavi oda devri kapandı. Bebek odalarında artık hem renkler daha farklı, hem de sağlık ve güvenlik ön planda. İşte bebeğiniz için her şeyi düşünerek hazırladığımız bebek odası dekorasyon önerileri…
 
Şık, pratik, güvenli ve sağlıklı bir bebek odası her annenin hayali. Tüm bu özelliklere sahip bir bebek odası hem annenin hem de bebeğin ruhuna iyi geliyor. Bu tasarımı doğru yapmak için önce aşağıdaki ipuçlarına göz atın:
 
Aydınlatmaların gücünü azaltmak için dimmer kullanın ki, bebeğinizin gözleri rahatsız olmasın.
Kolayca temizlenebilir, dayanıklı ve antialerjik kumaşlardan yapılmış perde, nevresim takımı, örtü ve halı seçin.
Bebek odasından çocuk odasına ve hatta belki de genç odasına kolayca dönüştürebileceğiniz ürünler seçin ki, aile bütçenizi çok yormayın.
Bebeğiniz emeklemeyi ve yürümeyi öğrendikçe odasındaki pek çok şey tehlike haline gelebilir. Ulaşmaması gereken eşyaları yükseklere yerleştirin, duvar prizlerini kapatın, yatağını pencereden uzak tutun.
Depolama alanı oluşturmayı unutmazsanız bebeğinizin temizlik malzemeleri dağınıklık yaratamaz.
Bebeğinizin hareketlendikçe rahat oynayacağı alan geniş olsun. Tüm odayı eşya ile doldurmayın.
 
Tüm bu Bebek Odası Dekorasyon fikirleri sayesinde hayal ettiğiniz Bebek Odasına kavuşmak Style Wood'un geniş ve modern Bebek Odası Modelleriyle mümkün.

BİZ KİMİZ ?

Stylewood, 2003 yılında 6.000 m²′si kapalı olmak üzere 10.000 m² alan üzerinde Türk-Alman ortaklı kurulmuştur. Ayancık Ahşap’ın 80 yıllık deneyimini Finger Joint teknolojisi ile birleştirerek doğal ahşap mobilya üreten markamız, dünyada gelişen trendleri yakından takip ederek kaliteli ve modern ürünler ortaya koymaktadır. Markamız tüm ahşap hammadde ihtiyacını Ayancık fabrikasından karşılamakta; Ayancık’ın en önemli potansiyeli olan doğal ormanlarından Alman tekniğiyle elde edilen ladin, çam ve kayın ağaçlarını kullanmaktadır...

ARA
GİT
YAZ