[email protected]     ·        +90 532 203 50 50
  DİL SEÇİNİZ     ·       BLOG     ·       DUVAR KAĞITLARI     ·       İLETİŞİM

DİL SEÇİN

Paylaşımlarımız

Doğal Ahşap Sallanır Anne Koltuğu.

 Sallanan sandalye ve sallanan koltuklar istirahat etmek ve günün yorgunluğunu atmanın yanı sıra kitap okumak ve en önemlisi emzirme koltuğu olarak kullanılmaktadır.

Son dönemlerde en çok kullanma tercihi ve popüler olmasındaki neden anne emzirme koltuğu olmasıdır.Anne adayları için hazırlanan sallanır koltuklar hem rahat hem şık ve göz alıcı modeller,istenilen kumaş ve cila seçeneği ile sunulmaktadır.

Bir çok ayak modeline sahip sallanır koltuk ilerleyen dönemlerde emzirme dönemi bittikten sonra standart dü ayaklarını takıp normal berjer olarakta kullanabilmektesiniz.

Geniş ürün çeşitleri ile tarzınıza ve özenle üzerinde durduğunuz bebeğinizin odasına uygun modelleri sallanan koltuk kategorimiz içerisinde bulabilirsiniz.

BİZ KİMİZ ?

Stylewood, 2003 yılında 6.000 m²′si kapalı olmak üzere 10.000 m² alan üzerinde Türk-Alman ortaklı kurulmuştur. Ayancık Ahşap’ın 80 yıllık deneyimini Finger Joint teknolojisi ile birleştirerek doğal ahşap mobilya üreten markamız, dünyada gelişen trendleri yakından takip ederek kaliteli ve modern ürünler ortaya koymaktadır. Markamız tüm ahşap hammadde ihtiyacını Ayancık fabrikasından karşılamakta; Ayancık’ın en önemli potansiyeli olan doğal ormanlarından Alman tekniğiyle elde edilen ladin, çam ve kayın ağaçlarını kullanmaktadır...

ARA
GİT
YAZ