[email protected]     ·        +90 532 203 50 50
  DİL SEÇİNİZ     ·       BLOG     ·       DUVAR KAĞITLARI     ·       İLETİŞİM

DİL SEÇİN

Paylaşımlarımız

Bebek Odası Nasıl Dizayn Edilmeli

Bebek odası dizayn etmek göründüğünden daha meşakkatli bir iş olabiliyor.

Bebek odalarında renkler çok önemlidir. Çünkü hem zihinsel, hem de psikolojik olarak gelişimi doğru tamamlaması, huzurlu olması için renkler büyük önem arz eder. Bu yüzden koyu renkler mor, siyah gibi renklerin bebek odalarında tercih edilmemesi gerekir.

Mobilya tercihinde ise estetikliğin yanında malzemeye de önem verilmelidir. Kalitesiz malzemeler  mikroorganizmalar biriktireceği için kaliteli ürünler seçilmesi gerekir.Genel olarak beyaz ve açık tonlar ferah bir ortam yaratmak bebeğinizin gelişimi için uygunken, odayı ayrıntıya ve dekorasyonun karmaşıklığa boğmadan uzman bir mobilya mağazasından alınmış güvenilir ürünler sizi büyük bir zahmetten kurtaracaktır.

BİZ KİMİZ ?

Stylewood, 2003 yılında 6.000 m²′si kapalı olmak üzere 10.000 m² alan üzerinde Türk-Alman ortaklı kurulmuştur. Ayancık Ahşap’ın 80 yıllık deneyimini Finger Joint teknolojisi ile birleştirerek doğal ahşap mobilya üreten markamız, dünyada gelişen trendleri yakından takip ederek kaliteli ve modern ürünler ortaya koymaktadır. Markamız tüm ahşap hammadde ihtiyacını Ayancık fabrikasından karşılamakta; Ayancık’ın en önemli potansiyeli olan doğal ormanlarından Alman tekniğiyle elde edilen ladin, çam ve kayın ağaçlarını kullanmaktadır...

ARA
GİT
YAZ