[email protected]     ·        +90 532 203 50 50
  DİL SEÇİNİZ     ·       BLOG     ·       DUVAR KAĞITLARI     ·       İLETİŞİM

DİL SEÇİN

Paylaşımlarımız

Herkesin Sevdiği Oyun Odası Fikirleri

Oyun odaları evdeki boşluğu doldurabileceğiniz ve eğlencenin tadını çıkarabileceğiniz tek mekandır.Bebek odası ve Çocuk odası için bir dekorasyon şeması oluştururken daha yaratıcı,renkli ve kullanımı rahat nesnelerden oluşturursunuz.

Çocuk oyun odası fikirlerinizi planlarken düşünmeniz gereken birkaç detay vardır.

İlk olarak uzlaşma,siz ve çocuğunuz oyun odasını dekore etmek için farklı önceliklere sahip olacaksınız,ancak beraber vereceğiniz karar oyun odası oluşumunda herkesin ihtiyaçlarını ve gereksinimlerini karşılayacak esnek bir oyun odası alanı oluşturacaktır.

Bir diğer fikir,çalışma alanı eklemektir.Eğer fazla odanız yoksa duvara monte bir masa deneyin.Sarf malzemeleri ve diğer kırtasiye malzemelerini düzenli tutacak depolama alanına ihtiyacınız olacaktır.

Bolca oturma alanı ekleyin böylece çocuğunuz arkadaşları ile daha sosyalleşmek ve dinlenmek için zaman ayırır.

Doğru yükseklikte erişilebilen depolama dolapları odanın daha düzenli olması için kilit bir unsurdur.

Son olarak bebek ve çocuk oyun odasına kişiselleştirilmiş bir stil ile bir kimlik verin.Daha fazla tasarım ilhamı için stylewood bebek ve çocuk odası ürünlerini inceleyin.

BİZ KİMİZ ?

Stylewood, 2003 yılında 6.000 m²′si kapalı olmak üzere 10.000 m² alan üzerinde Türk-Alman ortaklı kurulmuştur. Ayancık Ahşap’ın 80 yıllık deneyimini Finger Joint teknolojisi ile birleştirerek doğal ahşap mobilya üreten markamız, dünyada gelişen trendleri yakından takip ederek kaliteli ve modern ürünler ortaya koymaktadır. Markamız tüm ahşap hammadde ihtiyacını Ayancık fabrikasından karşılamakta; Ayancık’ın en önemli potansiyeli olan doğal ormanlarından Alman tekniğiyle elde edilen ladin, çam ve kayın ağaçlarını kullanmaktadır...

ARA
GİT
YAZ