[email protected]     ·        +90 532 203 50 50
  DİL SEÇİNİZ     ·       BLOG     ·       DUVAR KAĞITLARI     ·       İLETİŞİM

DİL SEÇİN

Paylaşımlarımız

Çocuk Oyun Odası Mobilyaları

Çocuğunuzun oyun odasını oluşturmanın önemli bir yolu,sizin ve çocuklarınızın beğendiği doğal ahşap mobilya,dekor,organik oyuncaklar ve zihin oyunları bulmaktır.Sonuçta bu sizin eviniz ve ayrıca bazı oyuncak ve oyunlara sizde eşlik edeceksiniz.

Çocuk oyun odası mobilyaları bir çok formdan oluşur.En yaygın olanı küçük bir masa ve sandalye takımıdır.Bu genellikle her iki tarafta iki sandalyeli küçük bir yuvarlak veya kare masadır.Bu çocuklar için harika bir duygu oluşturur.Çünkü onlara çocuk odalarında sanat ve el sanatları yapmak için bir yer oluşturur.

Ayrıca oyun odasında yemek yemesine izin verilirse bir bulmaca oyunu ya da atıştırmalık yiyecekleri bir arada olabilir.Masa ve sandalyeler çocuklara mükemmel uyum sağlamaları için zemine kadar alçak olduğundan yetişkinler bu setleri rahatlıkla kullanamayacaklardır.

Diğer oturma türleri arasında kulüp koltukları,kanepeler veya fasulye torbası sandalyeleri bulunur.

BİZ KİMİZ ?

Stylewood, 2003 yılında 6.000 m²′si kapalı olmak üzere 10.000 m² alan üzerinde Türk-Alman ortaklı kurulmuştur. Ayancık Ahşap’ın 80 yıllık deneyimini Finger Joint teknolojisi ile birleştirerek doğal ahşap mobilya üreten markamız, dünyada gelişen trendleri yakından takip ederek kaliteli ve modern ürünler ortaya koymaktadır. Markamız tüm ahşap hammadde ihtiyacını Ayancık fabrikasından karşılamakta; Ayancık’ın en önemli potansiyeli olan doğal ormanlarından Alman tekniğiyle elde edilen ladin, çam ve kayın ağaçlarını kullanmaktadır...

ARA
GİT
YAZ