[email protected]     ·        +90 532 203 50 50
  DİL SEÇİNİZ     ·       BLOG     ·       DUVAR KAĞITLARI     ·       İLETİŞİM

DİL SEÇİN

Paylaşımlarımız

Renk Uzmanlarına Göre Duvar Kağıtları.

Bir bebek odası,çocuk odası ve genç odası tasarlarken sık sık takıldığımız noktalardan birisi odanın duvarlarıdır.Elbette yeni bir boya herzaman işe yarayaca ancak cesur tasarımlardan meydana gelen duvar kağıtlarından daha fazla ilham alıyoruz.Duvar kağıdı tasarımlarının nadiren kullanılan salon ve oturma odasına indirildiği günler geride kaldı.Bugünün duvar kağıdı seçenekleri,kasvetli geçmişin hiçbir ipucu olmadan şık,modern ve güzel dokulu.

Çocuğınuzun odasının çok ötesinde evin tarzıyla koordinasyon sağlayan bir duvar kağıdı katoloğu bulmak faydalıdır.Örneğin yüzyıl ortası bir havayı seviyorsanız harika geometrik desenlere ve basit şekillere sahip bir duvar kağıdı deseni seçin.Tarzınız daha geleneksel ise harika bir şerit veya çiçek doğru model olabilir.Önemli olan çocuklarınızın mekanlarını evinizin geri kalanı ile tutarlı bir şekilde tasarlamaktır.

Duvar kağıtlarının yeni trendleri;doğal doku duvar kağıdı,ahşap,taş ve tuğla gibi desenler.Retro geometri 1970'lerin desen ve stil üzerindeki etkisiyle büyüktür.İskandinav sınırlama ile oldukça pastel renklerde, geleneksel,büyük boy desen veya tatlı ve beklenmedik desenler ile metalik ve mat parlaklık.

Odalarda kullanılan çıkartılabilir dijital duvar kağıtları, çocuk odalar için gerçekten çok popülerdir.Çünkü çocuklar büyüdükçe değiştirmek çok kolaydır.

BİZ KİMİZ ?

Stylewood, 2003 yılında 6.000 m²′si kapalı olmak üzere 10.000 m² alan üzerinde Türk-Alman ortaklı kurulmuştur. Ayancık Ahşap’ın 80 yıllık deneyimini Finger Joint teknolojisi ile birleştirerek doğal ahşap mobilya üreten markamız, dünyada gelişen trendleri yakından takip ederek kaliteli ve modern ürünler ortaya koymaktadır. Markamız tüm ahşap hammadde ihtiyacını Ayancık fabrikasından karşılamakta; Ayancık’ın en önemli potansiyeli olan doğal ormanlarından Alman tekniğiyle elde edilen ladin, çam ve kayın ağaçlarını kullanmaktadır...

ARA
GİT
YAZ