[email protected]     ·        +90 532 203 50 50
  DİL SEÇİNİZ     ·       BLOG     ·       DUVAR KAĞITLARI     ·       İLETİŞİM

DİL SEÇİN

Paylaşımlarımız

Çocuk-Bebek Masaları ve Sandalyeleri.

Bebekler ve küçük çocuklar bile onlarla harcadığınız zamandan bir ton yararlanır.Oyun oynama,şarkı söyleme,onlarla birlikte okuma,şekilleri,renkleri,harfleri ve sayıları tanımalarını öğretme ve onları ilginç yerlere götürme.Çocuklarınızın sevdiği bilgi,öğrenme ve yenilikçiliğe adanmış bir alan nasıl oluşturabilirsiniz?Çocuk ve Bebek odalarında masa ve sandalyeler de yer almaktadır.İşte birkaç ek ipucu ve fikir.

-Birçok farklı masa ve sandalye tarzı mevcut olduğundan,çocuğunuzun oda temasına veya tercihlerine uyanları bulmak zor değildir.Küçük bir prenses için uygun bir oda vermek istiyorsan yumuşak kıvrımlara sahip zarif beyaz masalar veya aynalı makyaj masası gibi iki katlı masalar kesinlikle rol oynar.Erkek çocuklar orman kaşifleri olmayı hayal ediyorlarsa karanlık ve esrarengiz bir masa ile ranzaların koyu renkli ahşaplarını eşleştirin.Bu şekilde tüm oda büyük bir macera gibi hissediyor.

-Yaratıcılığı ve hayal gücünü teşvik etmek için çocuğunuzun odasına masa yerleştirebileceğiniz yerlere sınırsız bir sınırlama var.Büyük bir yatak odasın da bir masayı odanın odak noktasına dönüştürmek için köşegen gitmekten korkmayın.Küçük çocuklar ile,örneğin bir sanat masası genellikle kendi oyun odalarının en sevdiği parçalardan biridir.

-Masa ve yatak odası pencerelerini aydınlatma ve heyecan için kullanabilirsiniz.Bu harika bir fikir olabilir çünkü temiz hava ve ışık olumlu bir tutumu teşvik eder.Roma tonları yoğun güneş ışığını yumuşatmak ve pırıltıyı parlatmak için mükemmeldir.

BİZ KİMİZ ?

Stylewood, 2003 yılında 6.000 m²′si kapalı olmak üzere 10.000 m² alan üzerinde Türk-Alman ortaklı kurulmuştur. Ayancık Ahşap’ın 80 yıllık deneyimini Finger Joint teknolojisi ile birleştirerek doğal ahşap mobilya üreten markamız, dünyada gelişen trendleri yakından takip ederek kaliteli ve modern ürünler ortaya koymaktadır. Markamız tüm ahşap hammadde ihtiyacını Ayancık fabrikasından karşılamakta; Ayancık’ın en önemli potansiyeli olan doğal ormanlarından Alman tekniğiyle elde edilen ladin, çam ve kayın ağaçlarını kullanmaktadır...

ARA
GİT
YAZ