[email protected]     ·        +90 532 203 50 50
  DİL SEÇİNİZ     ·       BLOG     ·       DUVAR KAĞITLARI     ·       İLETİŞİM

DİL SEÇİN

Paylaşımlarımız

İstediğiniz Yeri Aydınlatın.

Ortam aydınlatması,genel aydınlatma ile doğrudan aydınlatma arasındaki karşıtlığı azaltır.Bu sayede yorucu bir günün ardından huzurlu bir ortamda rahatlayabilirsiniz.Odanızın atmosferini tamamen kontrol altına almak ve size özgü tarzınızı yansıtmak için parlaklığı ayarlanabilir masa ve yer lambaları,duvar aydınlatmaları,LED mumlar veya dekoratif aydınlatmalar kullanabilirsiniz.

Okuma lambaları,spot lambaları ve tavan lambaları ile kitaplarınızı,çalışma masanızı,gardırobunuzu ve odanızı aydınlatabilirsiniz.Bu lambalar odanızda yaptığınız her işi kolaylaştırır ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan bir atmosfer yaratır. 

BİZ KİMİZ ?

Stylewood, 2003 yılında 6.000 m²′si kapalı olmak üzere 10.000 m² alan üzerinde Türk-Alman ortaklı kurulmuştur. Ayancık Ahşap’ın 80 yıllık deneyimini Finger Joint teknolojisi ile birleştirerek doğal ahşap mobilya üreten markamız, dünyada gelişen trendleri yakından takip ederek kaliteli ve modern ürünler ortaya koymaktadır. Markamız tüm ahşap hammadde ihtiyacını Ayancık fabrikasından karşılamakta; Ayancık’ın en önemli potansiyeli olan doğal ormanlarından Alman tekniğiyle elde edilen ladin, çam ve kayın ağaçlarını kullanmaktadır...

ARA
GİT
YAZ