[email protected]     ·        +90 532 203 50 50
  DİL SEÇİNİZ     ·       BLOG     ·       DUVAR KAĞITLARI     ·       İLETİŞİM

DİL SEÇİN

Paylaşımlarımız

Çocuk Odasında Renk ve Desen.

Renklerin ve desenlerin karışımı ile oynamak hayata mekanı getirir.Örümcek ağı ve çizgiler gibi klasik,zamansız desenler bir çocuk odası için mükemmel oluşumdur.Ayrıca istediğiniz görünümü elde etmek için desenleri ve renkleri birleştirmenin bir çok yolu vardır.

- Çocuk Odası Desenleri;Desenler bir odaya enerji ve kişilik katar.Eşgüdümlü yatak takımları,spor temalı bir yorgan örtüsü ve madras şemsiyeleri ile katlanmış katı ve çizgili levhalar gibi desenleri ve renkleri karıştırmayı kolaylaştırır.Bir veya iki eğlenceli baskılar,tüm alanın tonunu ayarlayabilir.Deseni duvarlara da uzatabilirsin.Kahverengi yıldızla baskılı yataklarla karıştırılan kahverengi çizgili desenler duvarlara da uygulanan boya ve aksesuarlara da ilham verebilir.Uygulamayı yaparken düz renklerle desenleri dengelediğinizden emin olun.Farklı ölçeklerde desenleri birleştirin.

- Çocuk Odası Renkleri;Favori desenlere karar verdikten sonra,tasarımlardan renkler çıkararak odanın renk paletini kolayca oluşturabilirsiniz.Sadece bir tanesini seçebilir ve duvarlarda ve diğer yerlerde tonal varyasyonlarını kullanabilirsiniz.Ayrıca iki veya üçünü seçip daha geniş daha eğlenceli bir palet oluşturabilirsiniz.Tekstil,boya ve aksesuarlara ek olarak mobilyalarımızın rengi cilalı kontrastlar yaratabilir ve odanın genel hissi üzerinde önemli bir etkiye sahip olunabileceğini unutmayın.Beyaz boyalı mobilyalar,zengin bir espresso boyalı koleksiyona kıyasla çok daha farklı bir his yaratacaktır.

 

BİZ KİMİZ ?

Stylewood, 2003 yılında 6.000 m²′si kapalı olmak üzere 10.000 m² alan üzerinde Türk-Alman ortaklı kurulmuştur. Ayancık Ahşap’ın 80 yıllık deneyimini Finger Joint teknolojisi ile birleştirerek doğal ahşap mobilya üreten markamız, dünyada gelişen trendleri yakından takip ederek kaliteli ve modern ürünler ortaya koymaktadır. Markamız tüm ahşap hammadde ihtiyacını Ayancık fabrikasından karşılamakta; Ayancık’ın en önemli potansiyeli olan doğal ormanlarından Alman tekniğiyle elde edilen ladin, çam ve kayın ağaçlarını kullanmaktadır...

ARA
GİT
YAZ