[email protected]     ·        +90 532 203 50 50
  DİL SEÇİNİZ     ·       BLOG     ·       DUVAR KAĞITLARI     ·       İLETİŞİM

DİL SEÇİN

Paylaşımlarımız

Bebek Odası Pano İsimlikler

Yeni doğan ahşap pano isimlikler eğlenceli ve renkli tasarımlarla bebek odalarının favori aksesuarları arasında yerini alır.

Kız bebek isimlikleri odada kullanılan bebek odası mobilyasına uygun şekillerle ve renklerle hazırlanıp odanın en uygun duvarına veya şifonyerine ve kapısına asılır.

Erkek bebek isimlikleri ise bebeğin odasının dekoruna göre görsel bir şekilde hazırlanıp odanın en güzel yerine monte edilir.Böylelikle bebek odalarının güzel hoş görünen aksesuarıda tamamlanmış olur.

BİZ KİMİZ ?

Stylewood, 2003 yılında 6.000 m²′si kapalı olmak üzere 10.000 m² alan üzerinde Türk-Alman ortaklı kurulmuştur. Ayancık Ahşap’ın 80 yıllık deneyimini Finger Joint teknolojisi ile birleştirerek doğal ahşap mobilya üreten markamız, dünyada gelişen trendleri yakından takip ederek kaliteli ve modern ürünler ortaya koymaktadır. Markamız tüm ahşap hammadde ihtiyacını Ayancık fabrikasından karşılamakta; Ayancık’ın en önemli potansiyeli olan doğal ormanlarından Alman tekniğiyle elde edilen ladin, çam ve kayın ağaçlarını kullanmaktadır...

ARA
GİT
YAZ