[email protected]     ·        +90 532 203 50 50
  DİL SEÇİNİZ     ·       BLOG     ·       DUVAR KAĞITLARI     ·       İLETİŞİM

DİL SEÇİN

Paylaşımlarımız

Genç Odasına İlham Veren Duvar Tasarımları.

Çocuğunuzun odasına dekoratif duvar resmi veya çıkartmalar ile eğlenceli bir boyut ekleyin.Şablonlar ve çıkartmalar sonsuz çeşitlilikte stil ve desenlere yer verir ve seveceği bir şey oluşturmaya çabalamaktadır.Odanın mobilya takımından ve temalar kullanarak mekanları daha açık,havadar,rahat ve sıcak hissettirmeye yardımcı olmak için duvaları kullanabilirsiniz.İhtiyacınız olan tek şey biraz ilham kaynağı ve bazı basit araçlar.

Duvar çıkartmaları hayal gücünü yakalayan cesur ayrıntılı bir sahne üretmenin bir yoludur.Yapışkan vinil grafikler duvarlarınıza zarar vermeyecek ve kolayca temizlenebilir.olmalıdır.Düz renklerle basit grafik şekillerini veya özel elle boyanmış desenlere benzemek üzere yapılmış basit grafik şekillerini kullabilirsiniz. Şablonlar bir odaznın temasını hayata geçirmenin bir başka harika yoludur.

Öel duvar kağıdının görünümü için duvarda tekrar eden bir motif oluşturmak için kullanılabilirler veya odanın belirli alanlarına ilgi çekmek için büyük motifler kullanabilirsiniz. Bu gibi dekoratif dekor ve duvar kağıtlaıyla genç odanıza farklılık katabilirsini.

BİZ KİMİZ ?

Stylewood, 2003 yılında 6.000 m²′si kapalı olmak üzere 10.000 m² alan üzerinde Türk-Alman ortaklı kurulmuştur. Ayancık Ahşap’ın 80 yıllık deneyimini Finger Joint teknolojisi ile birleştirerek doğal ahşap mobilya üreten markamız, dünyada gelişen trendleri yakından takip ederek kaliteli ve modern ürünler ortaya koymaktadır. Markamız tüm ahşap hammadde ihtiyacını Ayancık fabrikasından karşılamakta; Ayancık’ın en önemli potansiyeli olan doğal ormanlarından Alman tekniğiyle elde edilen ladin, çam ve kayın ağaçlarını kullanmaktadır...

ARA
GİT
YAZ