[email protected]     ·        +90 532 203 50 50
  DİL SEÇİNİZ     ·       BLOG     ·       DUVAR KAĞITLARI     ·       İLETİŞİM

DİL SEÇİN

Paylaşımlarımız

Genç Odası Planlaması.

Çocuğunuzun yatak odasını planlarken işlev,güvenlik ve stili dengelemek önemlidir.Hemen odanın nasıl kullanılacağı hakkında düşünün.Aynı zamanda bir oyun odası ve çalışma görevi görecek mi?Sonunda iki kişilik oda haline gelme şansı var mı?

Mobilya ve aksesuarları seçerken çocuğunuzun en çok sevdiği aktiviteleri rehberiniz olsun.Okumak için bir sandalye ihtiyaçları olacak mı?Çıkarlarının büyüdükçe nasıl değişip büyüyebilecekleri faktörü.Planın büyümek,değiştirmek ve gelişmek için bol miktarda alan olmasına izin verdiğnden emin olun. 

                                      Oda Planı ve Mobilya Yerleşimi.

Genç odasına mobilyalarınızı seçerken önce tam olarak neye uyacağınızı ve odanın kolayca hareket edilebilir şekilde düzenleyeceğinizi belirtmek için bir oda planı çizin.Çekmecelerin açılması veya oda kapısının ne yöne doğru açılması için ne kadar alana ihtiyacınız olduğunu düşünmeyi unutmayın.

Mobilya yerleştirme işlemi genellikle yatağın yönü ile düzenlenir.Yataklar bir duvara veya bir köşeye yerleştirilir.Ancak oda büyükse yatak odanın ortasına yerleştirilir ve böylece dinamik bir his oluşturulur.Genç odası mobilyasının diğer parçalarının birbirine olan mesafeleri ayarlanılarak yerleştirmek odanın daha yaşanılabilir bir görünüme sahip olmasını sunar.

BİZ KİMİZ ?

Stylewood, 2003 yılında 6.000 m²′si kapalı olmak üzere 10.000 m² alan üzerinde Türk-Alman ortaklı kurulmuştur. Ayancık Ahşap’ın 80 yıllık deneyimini Finger Joint teknolojisi ile birleştirerek doğal ahşap mobilya üreten markamız, dünyada gelişen trendleri yakından takip ederek kaliteli ve modern ürünler ortaya koymaktadır. Markamız tüm ahşap hammadde ihtiyacını Ayancık fabrikasından karşılamakta; Ayancık’ın en önemli potansiyeli olan doğal ormanlarından Alman tekniğiyle elde edilen ladin, çam ve kayın ağaçlarını kullanmaktadır...

ARA
GİT
YAZ