[email protected]     ·        +90 532 203 50 50
  DİL SEÇİNİZ     ·       BLOG     ·       DUVAR KAĞITLARI     ·       İLETİŞİM

DİL SEÇİN

Paylaşımlarımız

İlham Almış Duvar Tasarımları.

Sadece fırça,boya ve yaratıcı bir ilhamla bebeğinizin duvarını tuhaf,yaratıcı bir alana dönüştürebilirsiniz.Duvarlar önemli bir tasarım unsuru haline gelebilecek boş bir tuvaldir.Bu nedenle odayı planlarken duvarı nasıl bir renk ve objelerle tamamlayacağınızı iyi düşünün.

Yatay veya dikey şeritler,şablonlar ve çıkartmalar odanın eşsiz olmasının yollarından bazılarıdır.Örneğin dekoratif boyayı duvara asılmış resimler etrafında bir çerçeve ya da çocuğunuzun adını yazan ahşap harflerin etrafında bir vurgu olarak kullanabilirsiniz.

Çok detaylı duvar resimleri için hazır vinil çıkartmaları mükemmel bir seçenektir.Şablonlar duvarlar için çok çeşitli olanaklar sunar.Harflerden hayvanların,teknelerin veya arabaların silüetlerine kadar çeşitli şekillerde satın alabilirsiniz veya kartpostal parçasından kesebilirsiniz.

Şeritler ressam bandı kullanılarak kolaycaoluşturulur.Dikey çizgiler yükseklik duygusunu artırma eğiliminde olacaktır.Tavan boyunca onları devam ettirmek çadır hissi oluşturabilir.

Yatay çizgiler kolay ve çok yönlüdür.Oda etrafında tek bir geniş şerit boyamayı düşünün veya ton genişliği renklerinde iki veya üç şerit boyayın resimli bir ray gibi çalışmasını sağlamak için sanat eserlerini veya fotoğraflarını üstüne asabilirsiniz.

BİZ KİMİZ ?

Stylewood, 2003 yılında 6.000 m²′si kapalı olmak üzere 10.000 m² alan üzerinde Türk-Alman ortaklı kurulmuştur. Ayancık Ahşap’ın 80 yıllık deneyimini Finger Joint teknolojisi ile birleştirerek doğal ahşap mobilya üreten markamız, dünyada gelişen trendleri yakından takip ederek kaliteli ve modern ürünler ortaya koymaktadır. Markamız tüm ahşap hammadde ihtiyacını Ayancık fabrikasından karşılamakta; Ayancık’ın en önemli potansiyeli olan doğal ormanlarından Alman tekniğiyle elde edilen ladin, çam ve kayın ağaçlarını kullanmaktadır...

ARA
GİT
YAZ