[email protected]     ·        +90 532 203 50 50
  DİL SEÇİNİZ     ·       BLOG     ·       DUVAR KAĞITLARI     ·       İLETİŞİM

DİL SEÇİN

Paylaşımlarımız

Mükemmel Karyola Nasıl Seçilir.

Bebekler hayatlarının ilk yılında çok uyuyorlar yani beşiklerde bol zaman harcıyorlar.Rahatlık önemlidir ancak güvenlik kesinlikle şarttır ve bebeğinizin büyümesinin tamamını hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmesi için sağlam bir karyolaya ihtiyacı vardır.

Beşik seçmek yeni ebeveynler için bir geçiş sürecidir.Aralarında seçim yapabileceğiniz pek çok seçenek var ancak burada beşik seçerken çok yönlülük ve uzun ömür gereklidir.Güvenlik için iki ayarlanabilir yatak yükseklikleri bulunmalıdır.Yenidoğanlar karyolanın üst kısmında uyuyabilirler ancak kendi başlarına oturup durmaya başladıklarında bebeği güvende tutmak için yatağı daha düşük konuma getirebilirsiniz.

Bebekler dişlerini görünürdeki herşeyi çiğnemek için kullanmaktan hoşlanıyorlar bu yüzden buna dayanabilen bir cila ile yapılmış karyola önemlidir.Stylewood ürünlerinin tamamı ahşap,organik malzemelerden oluşmuş olup sizin ve çocuklarımızın sağlığını korur. 

BİZ KİMİZ ?

Stylewood, 2003 yılında 6.000 m²′si kapalı olmak üzere 10.000 m² alan üzerinde Türk-Alman ortaklı kurulmuştur. Ayancık Ahşap’ın 80 yıllık deneyimini Finger Joint teknolojisi ile birleştirerek doğal ahşap mobilya üreten markamız, dünyada gelişen trendleri yakından takip ederek kaliteli ve modern ürünler ortaya koymaktadır. Markamız tüm ahşap hammadde ihtiyacını Ayancık fabrikasından karşılamakta; Ayancık’ın en önemli potansiyeli olan doğal ormanlarından Alman tekniğiyle elde edilen ladin, çam ve kayın ağaçlarını kullanmaktadır...

ARA
GİT
YAZ