[email protected]     ·        +90 532 203 50 50
  DİL SEÇİNİZ     ·       BLOG     ·       DUVAR KAĞITLARI     ·       İLETİŞİM

DİL SEÇİN

Paylaşımlarımız

Erkek Çocuk Odası Nasıl Olmalı.

Bir erkek çocuk odasını tasarlarken sevdiği yere bakın ve alanın dinlenmek için eğlenceli olmasını sağlayın.

* Eylemde Tema Önerileri.

İster spor veya süper kahramanlar bir erkek çocuk odası için temalar maceraperest ve eğlenceli olmalı.Zil sesini ayarlayabildiği bir duvar saati ile başlayın veya diğer tamamlayıcı tasarım ögeleri ile farklı katmanlar oluşturun ayrıca zemin için eğlenceli bir kilim deneyin.

* Renk İçi Yaratıcılık.

Oda için bir renk paleti seçerken güçlü renklerin doğtu olduğunu unutmayın.Cesur desenler aynı zamanda boyut ve kişilik katabilir.Bunları pencere perdeleri ile yatak örtüleri gibi arka plandaki elementlerle uygulayın.

*Bulunan Hazine.

Erkek çocukları ıvır zıvır eşyalarını toplamayı sever bu nedenle en sevdikleri bulguları görüntülemek için özel bir yer ararlar.İster bir rafta veya duvara asılı olsun eşyalarını bir kutuya koymaları odanın onlara ait olduğunu hissettirir.

* Zekice Tasarlanmış Depolama.

Spor malzemeleri,kitaplar,etkinlikler ve oyuncaklar çok fazla yer kaplayabilir.Çocuklar büyüdükçe onunla birlikte büyüyen zekice tasarlanmış verimli depolama parçalarını arayın.

BİZ KİMİZ ?

Stylewood, 2003 yılında 6.000 m²′si kapalı olmak üzere 10.000 m² alan üzerinde Türk-Alman ortaklı kurulmuştur. Ayancık Ahşap’ın 80 yıllık deneyimini Finger Joint teknolojisi ile birleştirerek doğal ahşap mobilya üreten markamız, dünyada gelişen trendleri yakından takip ederek kaliteli ve modern ürünler ortaya koymaktadır. Markamız tüm ahşap hammadde ihtiyacını Ayancık fabrikasından karşılamakta; Ayancık’ın en önemli potansiyeli olan doğal ormanlarından Alman tekniğiyle elde edilen ladin, çam ve kayın ağaçlarını kullanmaktadır...

ARA
GİT
YAZ