[email protected]     ·        +90 532 203 50 50
  DİL SEÇİNİZ     ·       BLOG     ·       DUVAR KAĞITLARI     ·       İLETİŞİM

DİL SEÇİN

Paylaşımlarımız

Çocuk Odaları İçin Depolama İpuçları

Akıllı depolama,çocuğunuzun yatak odası ve oyun alanlarını heran harekete geçirmeye hazır tutmanın anahtarıdır.Giyinmekten,okumaya,oyun oynamaktan ve elişleri projeleri yapmak için herşeyde çocuklarınızın eşyalarının nerede olduğunu bilmelerini kolaylıştırmak önemlidir.Böylece rutinin bir bölümünü üstlenebilecekleri bir bağımsızlık duygusu geliştirebilirler.

Çocuğunuzun alanları için depolama sistemleri tasarlarken göz önüne alınması gereken bir kaç nokta vardır.

*Açık ve Kapalı Dolaplar Kullanın.

Açık raflar renkli eşyaların odanın dekorunun bir parçası haline gelerek görünteleme alanını ikiye katlar.Ayrıca odayı daha açık ve ferah hissetmek için önemlidirler.

Daha az görsel çekiciliğe sahip olan eşyalar için kapalı depolama sistemleri daha kullanışlıdır.Kapalı depolamalarda çekmeceler ve dolaplar önem arzeder.

*Dolapların Yüksekliğine Dikkat Edin.

Çocuğunuzun yüksekliğinden dolayı kullandığı eşyalara ulaşamaması örneğin her gün okuması gereken kitapları ve oyuncaklarının yüksek bir yerde olması sıkıntı oluşturabilir.

*Renk ve Şekil ile Yaratıcı Olun.

Açık raflarda renkli tuval kovaları veya parlak sepetler oda temasını tamamlayarak şık ve fonksiyonel hale getirir.

*Taşınabilirliği Sağlayın.

Genellikle bir masa veya diğer çalışma alanlarına götürülecek yapı taşları,sanat malzemeleri gibi ögeler için taşınabilir kova veya kutuların çocukların etrafında dolaştırabileceğinden emin olun.

*Herşeyi Düzenli Tutun.

Depolama ve organizasyon mutlaka aynı şey değildir.Hem sizin hem de çocuklarınızın kullanması kolay sistemler ayarlayarak eşyalarını organize etmesini kolaylaştırın.

BİZ KİMİZ ?

Stylewood, 2003 yılında 6.000 m²′si kapalı olmak üzere 10.000 m² alan üzerinde Türk-Alman ortaklı kurulmuştur. Ayancık Ahşap’ın 80 yıllık deneyimini Finger Joint teknolojisi ile birleştirerek doğal ahşap mobilya üreten markamız, dünyada gelişen trendleri yakından takip ederek kaliteli ve modern ürünler ortaya koymaktadır. Markamız tüm ahşap hammadde ihtiyacını Ayancık fabrikasından karşılamakta; Ayancık’ın en önemli potansiyeli olan doğal ormanlarından Alman tekniğiyle elde edilen ladin, çam ve kayın ağaçlarını kullanmaktadır...

ARA
GİT
YAZ