[email protected]     ·        +90 532 203 50 50
  DİL SEÇİNİZ     ·       BLOG     ·       DUVAR KAĞITLARI     ·       İLETİŞİM

DİL SEÇİN

Paylaşımlarımız

Odanızı Lavanta ile Süsleme.

Zerafetin ve basitliğin güzel karışımı olan lavanta bir alana renk katmak için yumuşak bir yol sunar.İşte bu sakinleştirici gölgeyi bebek odası ve genç odasına dahil etmek için üç yol vardır.

* Yatakta birkaç farklı deseni birbirine bağlamak için lavanta kullanın.Beyaz veya yumuşak bej gibi nötr bir tonla tamamlayın.

* Bebek odası ve Genç Odasında kullandığınız eşyaların renkleri hem serin hem de sıcaksa diğer renklerle eşleştirilmesi kolaydır.Pembe veya açık turuncu ile karıştırarak sıcaklığını artırın,soğuk tarafını mavi ve nane yeşili ile ortaya çıkarın.

* Odanıza biraz doku ekleyin,lavanta enerjik hissettiren yatıştırıcı tonlarıyla zemin düzenlemeye yardımcı olacak bir renge sahiptir.Oda için yumuşak bir temel oluşturmak için bazı dokusal tarz halı ile tamamlayın.

BİZ KİMİZ ?

Stylewood, 2003 yılında 6.000 m²′si kapalı olmak üzere 10.000 m² alan üzerinde Türk-Alman ortaklı kurulmuştur. Ayancık Ahşap’ın 80 yıllık deneyimini Finger Joint teknolojisi ile birleştirerek doğal ahşap mobilya üreten markamız, dünyada gelişen trendleri yakından takip ederek kaliteli ve modern ürünler ortaya koymaktadır. Markamız tüm ahşap hammadde ihtiyacını Ayancık fabrikasından karşılamakta; Ayancık’ın en önemli potansiyeli olan doğal ormanlarından Alman tekniğiyle elde edilen ladin, çam ve kayın ağaçlarını kullanmaktadır...

ARA
GİT
YAZ