[email protected]     ·        +90 532 203 50 50
  DİL SEÇİNİZ     ·       BLOG     ·       DUVAR KAĞITLARI     ·       İLETİŞİM

DİL SEÇİN

Paylaşımlarımız

Eğlenceli Çocuk Odaları

İki veya daha fazla çocuk + bir çocuk odası = bizim için sorun değil ! İkiz bebeklerin ve daha büyük çocukların veya farklı yaştaki çocukların paylaştıkları oda için tasarlanmış birbirinden şık çözümler sunuyoruz.

Mobilya,yatak takımı,dekor ve daha fazlasını kordine ederek herkes tarafından beğenilen organize edilmiş ve sevilen paylaşımlı çocuk odaları oluşturuyoruz.

Öncelikle çocuklar için ayrılmış odayı belirlemekle başlayıp daha sonra bu odanın nasıl kullanışlı bir ortama dönüştüreleceğini planlamakla başlamaktayız.Odanız da kullanacağınız mobilyayı seçmek ve onu tamamlayıcı ürünlerle bütünlemek yaşanılabilir bir ortama çevirir.Bunlar nedir?Ranza,rahat yatak,abujurunuzu koyacağınız komidinler,şifonyer,giysilerini koyacağınız ahşap dolap ve çocuklar için kullanışlı bir çalışma masası bunların tümü çocuk odanızı oluşturacak eşyalardır.

Eğer alanınız dar ise bir ranza harika bir seçim olabilir.Dans partileri,oyun ve hikaye saati için yer kazanılabilir.Çocuk odası mobilyalarını seçerken tüm oyuncukları,kıyafetleri,kitapları ve daha fazlası için yeterli saklama yeriniz olduğundan emin olun.

BİZ KİMİZ ?

Stylewood, 2003 yılında 6.000 m²′si kapalı olmak üzere 10.000 m² alan üzerinde Türk-Alman ortaklı kurulmuştur. Ayancık Ahşap’ın 80 yıllık deneyimini Finger Joint teknolojisi ile birleştirerek doğal ahşap mobilya üreten markamız, dünyada gelişen trendleri yakından takip ederek kaliteli ve modern ürünler ortaya koymaktadır. Markamız tüm ahşap hammadde ihtiyacını Ayancık fabrikasından karşılamakta; Ayancık’ın en önemli potansiyeli olan doğal ormanlarından Alman tekniğiyle elde edilen ladin, çam ve kayın ağaçlarını kullanmaktadır...

ARA
GİT
YAZ