[email protected]     ·        +90 532 203 50 50
  DİL SEÇİNİZ     ·       BLOG     ·       DUVAR KAĞITLARI     ·       İLETİŞİM

DİL SEÇİN

Paylaşımlarımız

Kız Çocuk Odası Nasıl Yapılır.

Bir kızın odası rahat ve eğlenceli olmalı ve en önemlisi onun kim olduğunu yansıtmalıdır.Odasında sevdiği hobileri ve kendisini ifade eden şeyleri temel alan bir tema seçin.Dans,binicilik,kelebekler veya çiçekler gibi bir etkinlik olabilir.

Çocuk odasının geri kalanını oluşturmak için bir ana unsur seçin.Örneğin bahçe temalı yataklıklar pencere kaplamaları ve aksesuarları parlak neşeli renklerle yol açabilir.Veya cesur desenli bir halı odanın kalan öğeleri için daha tarafsız bir zemin tercih ettiğiniz anlamına gelebilir.

Odanızın Rengini Seçin;Bir rengi kabul etmiyorsanız her iki seçeneğin birlikte oluşturduğu renkler için yollar arayın.Odadaki aksan vurgular odanın genel paletinden hoş karşılanabilecek bir değişiklik olabilir.

Detayları Değiştirin;Kız çocuk odasında bulunan ürünlerde ufak dokunuşlar ile odanın makyajını değiştirin.Kıyafet dolabının çekmecelerinin kulplarını değiştirme ya da duvardaki tablonun yeniden düzenlenmesi kadar basit işlemler alanı yepyeni ve heyecan verici hissetmesini sağlıyacak.

BİZ KİMİZ ?

Stylewood, 2003 yılında 6.000 m²′si kapalı olmak üzere 10.000 m² alan üzerinde Türk-Alman ortaklı kurulmuştur. Ayancık Ahşap’ın 80 yıllık deneyimini Finger Joint teknolojisi ile birleştirerek doğal ahşap mobilya üreten markamız, dünyada gelişen trendleri yakından takip ederek kaliteli ve modern ürünler ortaya koymaktadır. Markamız tüm ahşap hammadde ihtiyacını Ayancık fabrikasından karşılamakta; Ayancık’ın en önemli potansiyeli olan doğal ormanlarından Alman tekniğiyle elde edilen ladin, çam ve kayın ağaçlarını kullanmaktadır...

ARA
GİT
YAZ