[email protected]     ·        +90 532 203 50 50
  DİL SEÇİNİZ     ·       BLOG     ·       DUVAR KAĞITLARI     ·       İLETİŞİM

DİL SEÇİN

Paylaşımlarımız

Bebek Odası için Mobilya Seçimi

Neredeyse her yatak odasında bir yatak,komodin ve dolap bulunmaktadır.Temellerin ötesinde,bebeğimizin yatak odasındaki günlük aktivitelerine göz atın ve orada ihtiyaç duyduklarınıza karar verin.Mobilya seçerken odanın işlevi,teması ve stili için hedeflerinizi düşünün.Satın almadan önce,mobilyalarınızın alanınıza düzdün şekilde sığacağı konusunda emin olun.Mobilyanın yerleşimini teknolojiden faydalanarak oluşturun.

Çok amaçlı bebek odaları özellikle depolama birimi alanın verimli kullanılmasını sağlar.Dahili başlık rafı veya yatak altı çekmecesi bulunan bir karyola çift görev yapar.Bir komidin altındaki raf en sevilen oyuncuklar ve doldurulmuş hayvanlar bir sepet tutabilir.

Bol alanınız varsa bebeğinizin odasında bir oyun masası kurmak onları el işleri,bulmacalar ve bina projeleri başlatmaya teşvik etmek için harika bir yoldur.Bebek modellerinde en sağlıklı malzemeler doğal ahşap ürünlerden oluşan sıcak bebek odası mobilyasıdır.Boyalı mobilyalar daha eğlenceli görünme eğilimi gösterir ve mobilyalara klasik bir bulma karekteri kazandıran rustik kaplamalarla sıklıkla bulunur.

BİZ KİMİZ ?

Stylewood, 2003 yılında 6.000 m²′si kapalı olmak üzere 10.000 m² alan üzerinde Türk-Alman ortaklı kurulmuştur. Ayancık Ahşap’ın 80 yıllık deneyimini Finger Joint teknolojisi ile birleştirerek doğal ahşap mobilya üreten markamız, dünyada gelişen trendleri yakından takip ederek kaliteli ve modern ürünler ortaya koymaktadır. Markamız tüm ahşap hammadde ihtiyacını Ayancık fabrikasından karşılamakta; Ayancık’ın en önemli potansiyeli olan doğal ormanlarından Alman tekniğiyle elde edilen ladin, çam ve kayın ağaçlarını kullanmaktadır...

ARA
GİT
YAZ