[email protected]     ·        +90 532 203 50 50
  DİL SEÇİNİZ     ·       BLOG     ·       DUVAR KAĞITLARI     ·       İLETİŞİM

DİL SEÇİN

Paylaşımlarımız

Büyüyebilen Karyola

Bebekler için oluşturulan bebek odası dekorasyonlarında anne ve babaların çok sıkıntıya düştüğü şeylerin başında, mobilyaların kısa kullanım ömürleri geliyor. Çok hızlı bir şekilde büyüyen minik dostlarımız, belli bir süre sonra alınan mobilya modellerini kullanamaz duruma geliyor. 

 

 

Bu nedenle de bebek odası dekorasyonlarını yaparken bebek odası mobilyası alırken şıklık ve konforun yanı sıra da fonksiyonellik ön planda olmalı. Stylewood, üretmiş olduğu bebek odası takımlarında; şıklık, doğallık ve konforun yanı sıra fonksiyonelliği de ilk sırada tutuyor.

 

En Fonksiyonel Bebek Odası Mobilyası - Büyüyen Karyola

Büyüyen karyola, ilk olarak beşik olarak kullanılan daha sonrada açıldığı zaman tek kişilik yatak haline gelebilen bir mobilya türü. Ekstra koruması ve şıklığının yanı sıra en büyük özelliği de bebek odası olarak kullanıldıktan sonra çocuk odası yatağına dönüşebilmesi. 

 

 

Stylewood tarafından özel olarak tasarlanan büyüyebilen karyolla modelleri, tamamen doğal ahşaptan yapılıyor. Ultra koruma sağlayan Stylewood mobilya modelleri, antibakteriyel boyalar kullanılarak son haline gelmektedir. 

 

Tamamen doğal ahşaptan üretilen büyüyen karyola modellerimiz, üst düzey koruması ve antibakteriyel özellikleri ile hem bebekler hem de çocuklar için ideal bir üründür.

BİZ KİMİZ ?

Stylewood, 2003 yılında 6.000 m²′si kapalı olmak üzere 10.000 m² alan üzerinde Türk-Alman ortaklı kurulmuştur. Ayancık Ahşap’ın 80 yıllık deneyimini Finger Joint teknolojisi ile birleştirerek doğal ahşap mobilya üreten markamız, dünyada gelişen trendleri yakından takip ederek kaliteli ve modern ürünler ortaya koymaktadır. Markamız tüm ahşap hammadde ihtiyacını Ayancık fabrikasından karşılamakta; Ayancık’ın en önemli potansiyeli olan doğal ormanlarından Alman tekniğiyle elde edilen ladin, çam ve kayın ağaçlarını kullanmaktadır...

ARA
GİT
YAZ