EN
 

Paylaşımlı Çocuk Odaları. « GERİ


Ortak doğal bir yaşam ortamı oluşturabilmek için çocuklarınızdan biraz ilham almak gerekebilir.Kız çocuk veya Erkek çocuk odası oluştururken tüm detaylar düşünülerek dekore edilir.

Doğru Renkler;Paylaşılan çocuk odalarında tasarım yaparken,renk olgusu başlayabileceğiniz bir yer.Yorganları birbirine uyumlu renklerden kombine etmek sonra herbir çocuğun kendi zevkine özgü basılı duvar kağıtları olmasına izin vermek.Paylaşılan odanın çocuklar için daha sıcak bir ortama dönüşmesini sağlar.

Önceden Planlamak;Çocuklarınız büyüdükçe çıkarları ve hobileri de artacaktır.Değişen ihtiyaçlara ve stillere kolayca adapte olabilecek modern veya klasik tarzda mobilyalar seçin.Yastıklar,yatak takımları ve pencere perdeleri gibi daha küçük şeyler,çocuklarınız büyüdükçe kolayca değiştirilebilir.

Bir diğer detayda çocuk odalarında kaçınılmaz olarak her iki çocuğunda paylaştığı bir alan olmasına rağmen her bir çocuğun tek başına eğlenebileceği alanlar tasarlamaya çalışın.Sadece yatak olsa bile,kendi özel noktalarına sahip olmaktan mutluluk duyacaktırlar.