[email protected]     ·        +90 532 203 50 50
  DİL SEÇİNİZ     ·       BLOG     ·       DUVAR KAĞITLARI     ·       İLETİŞİM

DİL SEÇİN

Paylaşımlarımız

STYLEWOOD KDV İNDİRİMİ KAMPANYASI

STYLEWOOD KDV İNDİRİMİ KAMPANYASINDAN SİZDE YARARLANIN

 

Türkiye Cumhuriyeti Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak; Çanakkale’de katıldığı bir toplantıda mobilya sektöründe uygulanan KDV indiriminin yüzde 18’den yüzde 18’e indirildiğini söyledi.

MOBİLYADAKİ KDV DÜŞÜRÜLDÜ

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda “Türkiye İçin Değişim Başlıyor” buluşmaları kapsamında gerçekleştirilen programa Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Vakıfbank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih, Halkbankası Genel Müdürü Osman Arslan, Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, Gelir İdaresi Başkanı Bekir Bayrakdar, AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas gibi iş insanları da katıldı.

    Yılın ilk ekonomi zirvesinde iş insanları ile bir araya gelen Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ‘Türkiye İçin Değişim Başlıyor’ buluşmasına konuşmacı olarak katıldı. Konuşmada, KDV’lerdeki düşüşlerin müjdesini veren Albayrak, mobilyadaki KDV’nin yüzden 18’den yüzde 8’e indirildiğini açıkladı. Albayrak yaptığı konuşmada; “Çanakkale’de tarım ve sanayinin yanında önemli oranda da mobilyacılık sektörü de var. Tabii geçtiğimiz haftalarda Kayseri’deydik. Orada da çok yoğun bir mobilya üretimi var. Orada da bu konu gündeme geldi. Bugün bir müjdeyi daha açıklayalım istiyoruz. İşte o manada baktığımızda mobilya sektörünün ciddi oranda KDV’yi yüzde 18’e indirelim yönünde bir talebi olmuştur. O ziyaret kapsamı sonrasında Gelir İdaresi Başkanımız, tüm sektör, mobilyacılar burada büyük bir beklenti içerisinde; güzel bir adım bekliyor. Bu bağlamdaki çalışmalarımız, Gelir İdaresi Başkanımız, tüm ekip çalışmalarımız sonunda bir noktaya geldik. Bugün buradan mobilyacılık sektörü için de güzel bir haber olan mobilyadaki KDV’yi yüzde 18’den yüzde 8’e düşürdüğümüzün haberini paylaşmak istiyorum” ifadelerini kullandı.

     Bu açıklama ile birlikte tekrardan bir canlılık geleceğine inandığımız mobilya sektöründe, biz Stylewood ailesi olarak KDV indirimi destekliyor ve mobilyalarımızda uygulamaya hemen başlıyoruz. Birbirinden farklı ve doğal mobilyalarımızın yeni dönem fiyatlarını daha yakından görmek ve incelemek isterseniz size en yakın olan Stylewood mağazasına uğrayabilirsiniz.

 

BİZ KİMİZ ?

Stylewood, 2003 yılında 6.000 m²′si kapalı olmak üzere 10.000 m² alan üzerinde Türk-Alman ortaklı kurulmuştur. Ayancık Ahşap’ın 80 yıllık deneyimini Finger Joint teknolojisi ile birleştirerek doğal ahşap mobilya üreten markamız, dünyada gelişen trendleri yakından takip ederek kaliteli ve modern ürünler ortaya koymaktadır. Markamız tüm ahşap hammadde ihtiyacını Ayancık fabrikasından karşılamakta; Ayancık’ın en önemli potansiyeli olan doğal ormanlarından Alman tekniğiyle elde edilen ladin, çam ve kayın ağaçlarını kullanmaktadır...

ARA
GİT
YAZ