info@stylewood.net     ·        +90 212 675 20 30
  DİL SEÇİNİZ     ·       BLOG     ·       DUVAR KAĞITLARI     ·       İLETİŞİM

DİL SEÇİN

Paylaşımlarımız

Bebekler İçin Ne Tür Oyuncaklar Seçilmeli.

 Bebeğinizin Gelişimine Katkı Sağlayacak Oyuncaklar.

Yeni doğan bebeklerinize alacağınız oyuncakları seçerken onun gelişimine etki edecek ürünleri tercih etmeniz önemlidir.Zamanının çoğunu beşiğinde geçiren bebekler için bu ortamı mümkün olduğunca hoş bir konuma getirmelisiniz.Genellikle belli şekiller bebekler için daha enterasan gelmektedir.Sade renklerden oluşan bir bebek yatağını hayvan figürleri ve diğer şekiller içeren yastıklarla dizayn etmek yeni doğannın çok ilgisini çekecektir.

Çoğu ebeveynler beşiğin üzerine sallanan ve dönen oyuncaklar koyarlar.Bunlar çeşitli şekillerde olabilir.Bu tür oyuncakların bebeklerin görüş açısını dikkate alınarak yerleştirmemiz gerekir.Bazı oyuncakların ise çeşitli ses çıkarmaları bebeklerin nesnelere olan ilgisini artıtrır ve neşelendirir.

Kısaca yeni doğanlar için oluşturacağınız odanın bebeğinizin gelişimine yarar sağlıyacak oyuncaklarla süslenmesi ileriki yaşlarda sizin için fayda sağlayacaktır.

BİZ KİMİZ ?

Stylewood, 2003 yılında 6.000 m²′si kapalı olmak üzere 10.000 m² alan üzerinde Türk-Alman ortaklı kurulmuştur. Ayancık Ahşap’ın 80 yıllık deneyimini Finger Joint teknolojisi ile birleştirerek doğal ahşap mobilya üreten markamız, dünyada gelişen trendleri yakından takip ederek kaliteli ve modern ürünler ortaya koymaktadır. Markamız tüm ahşap hammadde ihtiyacını Ayancık fabrikasından karşılamakta; Ayancık’ın en önemli potansiyeli olan doğal ormanlarından Alman tekniğiyle elde edilen ladin, çam ve kayın ağaçlarını kullanmaktadır...

ARA
GİT
YAZ